:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dün Gece Intihar Etmek Istemiştim
BiRiciGim
Insan kötü oldu anda aciyor ve kötü oldunu belirtmek istiyor bunda bise yok bise sorcam hic gün gelmedimi seninde ölmek istedin? eger bunu billiyosan anlamsiindir ne demek istedimi..
Ara
BiRiciGim
asya Adlı Kullanıcıdan Alıntı:körüm ya görmüyorum naparsın

sizin yüzünüzden itiriflar bölümüne bakılmıo bide mantıklı bir itiraf yapsanız :S:S
Biz istedimiz seyi acabbiliriz bu kimseyi ilgilendirmez kimsede zorlamiyor seni ister bak ister bakma madem konu hosuna gitmiyor biz seni alakadar etmiyoruz konuya hic bakma madem öle yorum yazma geregi niye duyuyorsunki?
Ara
BiRiciGim
~uqqaLa~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:wıy =/ Big Grin

asya hakLı..yanLıs anLamayın tabi :S
yanlis anlamadim yagmurcum.
Ara
bebiS
babana söyle intihar etmekkk ve sonucu... senden önemli hiç bişi yoq anı yaşa ...
Ara
BiRiciGim
Bosver konu kapansin hüseyin acali cok olmus ben konuyu görmedim icin yeni yorum yaptim.
Ara
riukeen
hey allam hörtletmişsiniz konuyu :hayir:
Ara
theropoda
dayı aşk olmayınca hayatın sonu gelmiyo ki!2 yıldır nişanlımdan haber alamıyorum ben ama hala hayattayım bak.aşktan daha önemli şeyler de var bu dünyada ama anladım ki sende benim kafadansın.msne gelir misin?
Ara
WagNeR
yani aferin sana at istersen kendini aşağıya eline ne geçer sen öldün die dünyadaki derdin bitebilir diğer tarafta daha büyük dertler beklio olur seni...
Ara
BiRiciGim
bak bu dogru katiliyorum size..
Ara
WagNeR
teşekkür ederim...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dünya Sistemini Yok etmek. riukeen 3 590 03-04-2011, Saat: 12:34 PM
Son Yorum: brontozor
  Arkadaşlar çok Düşündüm Artik Bunu Itiraf Etmek Istiyorum *Asİ-yÜrEk* 59 3,539 04-08-2008, Saat: 11:24 PM
Son Yorum: Seyduna
  Dün Gece Agladim BiRiciGim 39 2,198 03-12-2008, Saat: 11:01 PM
Son Yorum: BiRiciGim
  Bunu İtiraf Etmek İçin Çok Düşündüm *Asİ-yÜrEk* 41 2,158 02-10-2008, Saat: 09:40 PM
Son Yorum: blue_belial
  İntihar Edicem! blue_belial 22 1,294 12-15-2007, Saat: 12:27 AM
Son Yorum: blue_belial

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:49 PM