:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dün Gece Intihar Etmek Istemiştim
*Asİ-yÜrEk*
Evet itiraf etmek istiyorum dün gece saat 02:00 sularında babamın imamlık yaptığı camiinin minaresine çıktım kendimi aşağı atacaktım fakat ne varki cesaret edemedim çünkü ben artık hayattan bıkmış durumdayım inanırmısınız artık yaşamak istemiyorum.
Ara
GizLiDüŞž
Neden böyle bir şey yapmak istedin ?
Forumda gördüğüm kadarıyla aşk konusunda kötü bir dönem geçiriyorsun sebep buysa aklından bir daha geçirmemeni tavsiye ederim.
Aşk acısı çekmeyen çok az insan var ve bu acıyla yaşanabiliyor emin ol.Hepimiz yaşadık.
Aşkta gülmediyse yüzün kendine başka uğraşlar bul,hobiler edinSmile
Yaşamak çok güzel gerçekten,bir yerden tutunmalısın gerisi gelir.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
GizLiDüŞ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Neden böyle bir şey yapmak istedin ?
Forumda gördüğüm kadarıyla aşk konusunda kötü bir dönem geçiriyorsun sebep buysa aklından bir daha geçirmemeni tavsiye ederim.
Aşk acısı çekmeyen çok az insan var ve bu acıyla yaşanabiliyor emin ol.Hepimiz yaşadık.
Aşkta gülmediyse yüzün kendine başka uğraşlar bul,hobiler edinSmile
Yaşamak çok güzel gerçekten,bir yerden tutunmalısın gerisi gelir.

Arkadaşım mesele o değilki.
Ara
GizLiDüŞž
Paylaşmak istersen dinlerim Wink
Ama herne olursa olsun haline şükretmelisin,ne halde olan insanlar var hayatın iyi yönlerini yakalaWink
Bak bu video belki şükretmen için hayatı sevmen için yardımcı olur.
[yt]4c7QquFvTjg[/yt]
Ara
CReATuRE
Can askerim bu şekilde düşünmeye devam edersen ve bu şekilde saçmalamaya devam edersen eğer ben gelip seni o minarenin tepesinden atarım çokta iyi cesaret ederim bunu beni tanıyanlar iyi bilir..

Yeter ama ya senin akıllanmaya niyetin yok galiba...Sana kaç defa daha dicem yaşının adamı ol ve saçma sapan konular açma ve bu şekildeki saçma düşünceleri aklından geçirme...
nurişş
sorunun ne olursa olsun unutma ki elbet biryerlerde seni sevenler vardır yaşamak istemesen bile bu sevenlerin için yaşamalısın insan çok mutsuz olabilir depresyonda olabilirsin son nefesinde dahi enazından sevdiklerinin varlığından mutlu olmasını bilmelisin bence insanlar böylelikle hayata bağlanabilir seni anlayabiliyorum insan ölmek istiyor ama cesaret edemiyor birdaha böyle şeyler aklına getirme bu o kadar kolay yapılabilinecek bişey değil
Ara
~uqqaLa~
GzLi DüŞ yzık ya vdeo çok kötymüşSad Sad çk üzLdm yaaSad
Ara
blue_belial
Can askerım, sana soyleyebılecegım tek sey.
Netı hemen bırak ve kendıne saglam bı arkadas bul, vaktını bunalım takılıp depresyona gırerek gecırme.
Kasvet golge gıbıdır, bı tutuldugunda artık onu bırakmak cok zordur.

Azız ın dedıgı gıbı, yasının adamı ol, tamam ıcınden gelenlerı paylasman guzel ama
herseyın bı sınırı bı cızgısı vardır. eger kı sen dıyosan ben sınırlarda yasamayı sevmem!
o zaman cekersın bı ustura bıleklerıne, gecersın sınırı.
yok ben yasamak ıstıyorum dersende, nasıl yasanıyorsa sende oyle yasayacaksın, alısacaksın, katlanacaksın! bızım gıbı...
*Asİ-yÜrEk*
gizlidüş vallaha bu halime şükür galiba saçmaladım artık yaşamak istiyorum yani.Bana doğru yolu gösterdiğin için teşekkürler.
Ara
*AnGeL_GirL*
saçmalama be değer mi
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dünya Sistemini Yok etmek. riukeen 3 587 03-04-2011, Saat: 12:34 PM
Son Yorum: brontozor
  Arkadaşlar çok Düşündüm Artik Bunu Itiraf Etmek Istiyorum *Asİ-yÜrEk* 59 3,538 04-08-2008, Saat: 11:24 PM
Son Yorum: Seyduna
  Dün Gece Agladim BiRiciGim 39 2,198 03-12-2008, Saat: 11:01 PM
Son Yorum: BiRiciGim
  Bunu İtiraf Etmek İçin Çok Düşündüm *Asİ-yÜrEk* 41 2,157 02-10-2008, Saat: 09:40 PM
Son Yorum: blue_belial
  İntihar Edicem! blue_belial 22 1,294 12-15-2007, Saat: 12:27 AM
Son Yorum: blue_belial

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 11:11 AM