:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bunu İtiraf Etmek İçin Çok Düşündüm
*Asİ-yÜrEk*
ben galiba bir rüya gördüm tomurcuğu ne tanıyan var nede foruma geldiği evet itiraf ediyorum büyük ihtimalle rüya gördüğümü düşünüyorum.
Ara
ѕqρα кJмя
Ya 1 haftalık kıza kendini fazla kaptırdın abi bence,

Tabi ask bu da..

Ne bileyim hic görmediğin bi kıza,1 hafta da..

Bence vazgec..
Ara
blue_belial
Alıntı:Ya 1 haftalık kıza kendini fazla kaptırdın abi bence,

Tabi ask bu da..

Ne bileyim hic görmediğin bi kıza,1 hafta da..

Bence vazgec..

Agzına saglık
*Asİ-yÜrEk*
yüzünü görmediğimi nerden çıkarttınız ben gördüm.
Ara
riukeen
yüzle ne alakası var ? Tongue
Ara
riukeen
yüzle ne alakası var ? Tongue
Ara
EndLess
Yazık...

Uc gunde tanıyıp bu kadar kaptırısan sadece yazık oLur... Gercek Hayatta Yıllarca tanıyamadıgın InsanLara ragmen Burda uc gunde nasıl Bu kadar..Kaptırabılırısn kı kendını..SmileSmileSmile

Ask Dedıgın sey bu Kadar Basıt mı ? Bi İnsan Bi İnsanı Uc gune bu kadar Sever möı ? Bana kımse bu söleedıklerımden sonra masal okumaısn yok ılk goruste askmıs yok yıldırım askıymıs yerım böle askları..

Bizzde görduk.. Ilk gorupte asık oldum dıyenlerı hanı nerdeler...Anca böle seylerde asık oldugunu sarasın..ama olmassın.. Kardes san bı kardes bı arkadas tavsıyesı yaLan dunya Kendını Cok kaPtırma Uzende sen OLursun UzuLende...WinkWinkWink
Ara
riukeen
3 günde ise çok düşündüm nerden geliyor ?
Ara
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yazık...

Uc gunde tanıyıp bu kadar kaptırısan sadece yazık oLur... Gercek Hayatta Yıllarca tanıyamadıgın InsanLara ragmen Burda uc gunde nasıl Bu kadar..Kaptırabılırısn kı kendını..SmileSmileSmile

Ask Dedıgın sey bu Kadar Basıt mı ? Bi İnsan Bi İnsanı Uc gune bu kadar Sever möı ? Bana kımse bu söleedıklerımden sonra masal okumaısn yok ılk goruste askmıs yok yıldırım askıymıs yerım böle askları..

Bizzde görduk.. Ilk gorupte asık oldum dıyenlerı hanı nerdeler...Anca böle seylerde asık oldugunu sarasın..ama olmassın.. Kardes san bı kardes bı arkadas tavsıyesı yaLan dunya Kendını Cok kaPtırma Uzende sen OLursun UzuLende...WinkWinkWink

terübeli ve aşk potansiyelii çok olan serseriden inleyen nameleri dinlediniz
şimdi yayınımıza kısa bir ara verip ankara radyolarına baglanıyoruz seyfettin sucu sölüyo ben geldim meyhaneci.....Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

kardeş bence sersri çok ii demiş sen onu dinlee yawww...Smile
Ara
BiRiciGim
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yazık...

Helal Olsun Ve Agzina Saglik Cok Dogru Demisin...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bi itiraf daha djseninim 6 414 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
Son Yorum: wildfang
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 411 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 972 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,175 04-14-2022, Saat: 03:17 AM
  itiraf ediyorum EyLuL 101 4,808 04-11-2022, Saat: 08:22 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 06:26 PM