:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dün Gece Intihar Etmek Istemiştim
eliff6161
bir hayat kurtardın gizldüşşSmile
Ara
chatlaq
Big Grin ßi dha akLından Bile Geçmesin Hsn
Ara
BiRiciGim
GizLiDüŞ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Paylaşmak istersen dinlerim Wink
Ama herne olursa olsun haline şükretmelisin,ne halde olan insanlar var hayatın iyi yönlerini yakalaWink
Bak bu video belki şükretmen için hayatı sevmen için yardımcı olur.
[yt]4c7QquFvTjg[/yt]

Gizli Düs Tesekür Ederim Bu Video Bizle Paylastin Icin Inan Cok Kötü Oldum Hallimize Bin Sükür Delikanli Yürek Senlen Bu Konuyuda Sonra Konusucaz !
Ara
*Asİ-yÜrEk*
03-01-2008, 09:55 PM

Abla konunun açılış tarihi bak aylar geçmiş.Sakın yanlış anlama kızarak demedim.
Ara
asya
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gizlidüş vallaha bu halime şükür galiba saçmaladım artık yaşamak istiyorum yani.Bana doğru yolu gösterdiğin için teşekkürler.

AFEDERSİNİZ ama sıktınız ya :S:S:S:S yok ölmek istiyorum yok yaşamak istemiyorum :S:S Angry saçmalıyosunuz :S:S azrada senin gibi amma bunalımsınız ya :S
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Bana ne dersen de ama Azra ablama deme.
Ara
asya
olur demem
sende böyle bir konu açma nevar ölünecek anlamıyorum kendinize ancak eziyet ediyorsunuz :S:S
Ara
~uqqaLa~
wıy =/ Big Grin

asya hakLı..yanLıs anLamayın tabi :S
Ara
*Asİ-yÜrEk*
asya Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olur demem
sende böyle bir konu açma nevar ölünecek anlamıyorum kendinize ancak eziyet ediyorsunuz :S:S

bu konunun tarihini saati ile birlikte yazmıştım görmedin mi açmıyorum zaten konu kapansa iyi olur.
Ara
asya
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu konunun tarihini saati ile birlikte yazmıştım görmedin mi açmıyorum zaten konu kapansa iyi olur.

körüm ya görmüyorum naparsın

sizin yüzünüzden itiriflar bölümüne bakılmıo bide mantıklı bir itiraf yapsanız :S:S
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dünya Sistemini Yok etmek. riukeen 3 589 03-04-2011, Saat: 12:34 PM
Son Yorum: brontozor
  Arkadaşlar çok Düşündüm Artik Bunu Itiraf Etmek Istiyorum *Asİ-yÜrEk* 59 3,538 04-08-2008, Saat: 11:24 PM
Son Yorum: Seyduna
  Dün Gece Agladim BiRiciGim 39 2,198 03-12-2008, Saat: 11:01 PM
Son Yorum: BiRiciGim
  Bunu İtiraf Etmek İçin Çok Düşündüm *Asİ-yÜrEk* 41 2,158 02-10-2008, Saat: 09:40 PM
Son Yorum: blue_belial
  İntihar Edicem! blue_belial 22 1,294 12-15-2007, Saat: 12:27 AM
Son Yorum: blue_belial

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:04 PM