:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
beni gerçekten seviyo mu
-x-x-
Tam 3 hafta önce çıkmaya başladık herşey çok güzeldi ama sonra arkadasım bana onun beni sevmedigini söledi we buna benzer şeyler kafam karıştı tabi... ama o bana beni çok sevdigini sölüyordu ayrıldıgımızda barışmak için cabalıyordu barışıyodukk ama hiç bir şey degişmiyodu acaba beni gerçekten seviyomu
Ara
PCKoPaT
yaw Sen arkadaShının SöSüne ne inanıon Big Grin ChoCuk Sewiom dedimmi ßitmiShtir!!! (nokta!) Big GrinBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
-x-x-
yha öle deme o yalan sölemez hadi ona inanmadım dielim arkadasımda onun sınıfında oda dedi dio yhaw =(
Ara
PCKoPaT
O Zaman otur ChoCuKLa konuSh Dekine "yaw Senin derdin ne! kafamı ßuLuon ßenLe de" daha pratik ChöSümLer üretemiom waLLa sorry Big Grin
Âh be.
Ara
-x-x-
yha çok üzülüyorum ark dediki kimsenin onu sevmedigini düşünüyo çok kötü kötü kötü şeyler düşünüyo dio şimdi bende öle dersem ne olur acaba ...
Ara
PCKoPaT
yha haır nie öLe dioSunkine ßen diorumkine otur konuShSmile ßu konuda öSürLüyüm ßaShKa ßiShe diemiCem waLLa :S ama üSme kendini... Smile
Âh be.
Ara
gzm-aşık
bence kimsenin sözüne bakma banada neler sölendi ama hiçbirinindoğru omadığını öğrendim en yakının bile seni kıskanır herkesi dost sanma ben çok dost kazığıyedim sende sevgilinle kimseyi arana sokma
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  acaba beni seviyor mu? sunurk 12 1,394 10-09-2008, Saat: 09:35 PM
Son Yorum: nesil!
  seviyo mu sevmiyo mu anlayamıyorum p£Lin 18 1,354 06-21-2008, Saat: 06:08 PM
Son Yorum: güne$ibük
  !!!!!!acele yardım edin lütfen gerçekten çok önemli...... acı@ması@z kı@z 6 648 06-19-2008, Saat: 12:10 AM
Son Yorum: cihan_ts.61
  nisanlım beni aldattı :(((( Melek06 66 4,111 06-03-2008, Saat: 04:09 PM
Son Yorum: Shrewish
  yardıma gercekten ıhtıyacım var...... sevdaxxn 9 811 06-03-2008, Saat: 03:31 PM
Son Yorum: The jøkéЯ™

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 03:32 AM