:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: beni gerçekten seviyo mu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Tam 3 hafta önce çıkmaya başladık herşey çok güzeldi ama sonra arkadasım bana onun beni sevmedigini söledi we buna benzer şeyler kafam karıştı tabi... ama o bana beni çok sevdigini sölüyordu ayrıldıgımızda barışmak için cabalıyordu barışıyodukk ama hiç bir şey degişmiyodu acaba beni gerçekten seviyomu
yaw Sen arkadaShının SöSüne ne inanıon Big Grin ChoCuk Sewiom dedimmi ßitmiShtir!!! (nokta!) Big GrinBig GrinBig Grin
yha öle deme o yalan sölemez hadi ona inanmadım dielim arkadasımda onun sınıfında oda dedi dio yhaw =(
O Zaman otur ChoCuKLa konuSh Dekine "yaw Senin derdin ne! kafamı ßuLuon ßenLe de" daha pratik ChöSümLer üretemiom waLLa sorry Big Grin
yha çok üzülüyorum ark dediki kimsenin onu sevmedigini düşünüyo çok kötü kötü kötü şeyler düşünüyo dio şimdi bende öle dersem ne olur acaba ...
yha haır nie öLe dioSunkine ßen diorumkine otur konuShSmile ßu konuda öSürLüyüm ßaShKa ßiShe diemiCem waLLa :S ama üSme kendini... Smile
bence kimsenin sözüne bakma banada neler sölendi ama hiçbirinindoğru omadığını öğrendim en yakının bile seni kıskanır herkesi dost sanma ben çok dost kazığıyedim sende sevgilinle kimseyi arana sokma