:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yardıma gercekten ıhtıyacım var......
sevdaxxn
cok sevdıgım,asık oldugum bırı olmasına rahmen bazı sorunlar yuzunden ben belkı de ona ınat olsun,onu unutabılecegımı anlasın dıe nısanlandım.aslında gercekten unutamamısım ve unutamam.bu durumda olmama rahmen onunla gorusuyoruz.bız bırbırımızden vazgecemeız.ama gırdıgım bu yoldan da donemıyom.insanların ve ailemın baskısından korkuyorun.ve her gun kendı kendımı yıyorım.bu hepte bole olcak.cok pışmanım.şimdi evlencem ama hep yanımda olmasını ıstedıgım ınsanla deıl yaaaaaa......offffffffffff...........
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Arkadaşım en iyisini sen bilirsin ama madem istemediğin bir kişiydi neden nişanladın onu anlamadım neyse hayırlısı olsun.
Ara
p£Lin
kalbinin sesini dinle...
Ara
riukeen
hayat karar vereyemeyecek kadar kısa
Ara
_AL0n3_
eqer $uan ni$anLandıını sevmiosaNn bi bahaneyLe onu da kırmadan konu daha uzamadan ayrL bnce.zaman geçtkçe oLayı çözmen daa zorLaşr çnkü..
Ara
theropoda
sen kendin istemişsin ama böyle olmasını.ona inat olsun diye hayatını altüst etmişsin.bence nişanlınla mutlu olmaya çalış.her ne kadar şu sıralar zor gelse de bir süre sonra o senin umrunda bile olmayacak.biliyorum şimdi bu sözlerimi okuyunca ne diyo bu salak ya?o kadar kolay mı?diye içinden kazıtacaksın bana ama bir süre sonra anlarsın ne demek istediğimi.kendine iyi davran!
Ara
Aşksı@z
sevdaxxn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cok sevdıgım,asık oldugum bırı olmasına rahmen bazı sorunlar yuzunden ben belkı de ona ınat olsun,onu unutabılecegımı anlasın dıe nısanlandım.aslında gercekten unutamamısım ve unutamam.bu durumda olmama rahmen onunla gorusuyoruz.bız bırbırımızden vazgecemeız.ama gırdıgım bu yoldan da donemıyom.insanların ve ailemın baskısından korkuyorun.ve her gun kendı kendımı yıyorım.bu hepte bole olcak.cok pışmanım.şimdi evlencem ama hep yanımda olmasını ıstedıgım ınsanla deıl yaaaaaa......offffffffffff...........

Sevgili arkadaşım sana tavsiyem her ne olursa olsun yol yakınken döneceksin evlilik müessesesi başka bir şeye benzemez.Birini kalbinde yaşatırken bir başkasıyla evlenemezsin. Evlenirsin ama evliliğin uzun sürmez. Ya kalbinden sileceksin Evleneceğin kişiyi sevecek onunla hayatını geçireceksin yada evleneceğin kişiyede ihanet etmeyecek açıkca söyleyip evlenmeden bitireceksin. bu dediklerimi unutma dedi dersin. Bu bir tavsiye dostca bir tavsiye.
Ara
CReATuRE
Sana bir arkadaş tavsiyesi sakın olaki sevmediğin biriyle bazı olaylar oldu diye hayatını birleştirme,tüm ömrün boyunca bu acıyla ve mutsuzlukla yaşamaya mahkum olur ve belli bir süre sonra bunalıma girebilirsin..

O yüzden en kısa sürede o kişiyle konuş ve daha da uzamadan ayrıl derim ben...Sonuçta bu hayat senin o kişiyle aynı yastığa başkoymaya bence hazır değilsin o kişiyide mutsuz etmeye hakkın yok senin...
sevilay
madem nişanlını sevmiyosun bi şeklde son vermelisin bu nişana..yok yere başka bi insanı üzmeye hakkın yok..ailen ne derse desn bi şeklde bitirmelisin.burda kendini değil nişanlı olduğun insanı düşünmelisin.
Ara
The jøkéЯ™
Hic Bi Erkek qidip SevqiLisine İnat olSun diye Ba$ka Bi kızla ni$anLanmaZ Big Grin
Ama Bütün kızLar Böyle $eyLer yapar.
NedeN acaßa (:

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  acıl yardıma ihtiyacım var arkadaşlar kafayı yıyecegım deli-kı@z 9 813 03-24-2009, Saat: 08:41 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  herkeseee mrb okuyun arkadaslar yardımınıza ıhtıyacım var... blackqirl 13 1,171 01-07-2009, Saat: 09:06 PM
Son Yorum: naneli_shaker
  Çok acil yardıma ihtiyacım var σfflαчи 2 542 10-05-2008, Saat: 09:41 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  !!!!!!acele yardım edin lütfen gerçekten çok önemli...... acı@ması@z kı@z 6 646 06-19-2008, Saat: 12:10 AM
Son Yorum: cihan_ts.61
  beni gerçekten seviyo mu -x-x- 6 816 05-26-2007, Saat: 10:58 AM
Son Yorum: gzm-aşık

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 11:57 AM