:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
!!!!!!acele yardım edin lütfen gerçekten çok önemli......
acı@ması@z kı@z
ben ne yapıcam yaa nolur yardım edin!!!
ben bi erkeği seviyorum.ben ona kendimi fark ettirdim.o bana bakıodu.sonra arkadaşlarımın yüzünden onun fark etmesinden çıktı...o şimdi bi kızla çıkıo tenefüste gördüm...hep arkadaşlarımın yüzünden eliden kaybettim...onu gerçekten çook seviorum onu beni yine fark etmesini istiyorum nolur bana yardım edin:'(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gerçek ten çok ihtiyacım var cevabınıza cevap yazın lütfennnnnnnn:mad: anlatmıştım size....
o bana bazen bakıo ama bende yanından geçerken bakamıorum çünkü çokutanıorum.
sizce kendimi ona nasıl fark ettire bilirim!!!!nolur yardım edin lütfen gerçekten o erkeği çok seviorum.lütfennnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!cevap yazın lütfennnnnnn..........gerçekten çok ihtiyacım var cevaplarınıza nolur acele cevapyazın lütfen......................:mad::mad:
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Arkadaşım bu konularda pek tecrübem yok ama sana yardım etmek isterim çık kartşısına sevdiğini söyle bak göreceksinki o zaman bütün sorunların çözülecek ve oda seni sevdiğini söyleyecek eğer seviyorsan saklaman gerekmez bence çık karşısına ben seni çok seviyorum de.
Ara
acı@ması@z kı@z
saolun yinedde ama artık onu sevmiorum
Ara
Aşk Doktoru
Başkasının malına göz dikme bence, haramdır kuzucum.
Ara
cihan_ts.61
acımasız kız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saolun yinedde ama artık onu sevmiorum
?????bari seviorum demeseydinn hoşlanıyorum deseydnn çünkü gerçekten seven kolay kolay peşini bırakmazzz...en azından benm düşüncem böylee..
Ara
nry8
bncede chn yae ddiin doru bq bna kç ay olduTongue
Ara
cihan_ts.61
nry8 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bncede chn yae ddiin doru bq bna kç ay olduTongue

kaç ay olduSmile???
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 959 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  ben bu acıdan ölüyom ... yardım djseninim 20 1,065 04-14-2022, Saat: 01:12 PM
  Lacey'ye yardım kampanyası başlatıldı! :)) Lacey 15 720 04-13-2022, Saat: 12:28 AM
  Yardım Lazım,İşin Ehli Birinden Tavsiye Lazım. Namasaki 28 2,275 10-05-2010, Saat: 04:08 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  biri bana yardım etsin unutamıorm!! wazqecilmezim 21 2,419 07-11-2010, Saat: 01:01 PM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 04:18 AM