:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benim içinde mutlu ol sevdiğim
Qetesh
[COLOR="Indigo"]yaa ben ne yapacam...
hemşo olmadan...Sad
[/COLOR]
Ara
d€n!z kısı
yas yas belki burdan geçerken okurSad
Lacrimosa
Meğer benimki sadece kendimi kandırmakmış.Şimdi ne yapacaksın diye sorma bana sakın, inan bende bilmiyorum çünkü.
Yüreğimde sen varken başkasıyla olamam. Başkalarında seni arayıp onları mutsuz edemem.

Eline yüreğine sağlık,teşekkürler.
Ara
d€n!z kısı
rica ederim
¤ ćaяaмєLL ¤
Geceleri üşürdüm ama soğuktan değil...
Tutamamaktan sıcağıvirgul.gif tutunamamaktan sıcaklığa...

Geceler sensiz..
Geceler soğuk..
Sabahlara kadar ayaz geceler..

Gülümseyerek bakıyorum geçmişe. Yaşadığımız o güzel günlerin ardından sadece bunu yapabiliyorum. Gülerken ağlıyorum.... Nasıl diye sakın sorma; resimlerimize bakıyorum önce... Yaşadığımız güzel anlar geliyor aklıma gülüyorum. Ama sonravirgul.gif evet sonravirgul.gif şimdiki halimize dönüyorum ve gözlerimden yaşlar akıyor... İçimdeki sevgin canlanıyor....

Ne yaptıysam yok edemedim bu sevgiyi... Kurtulamıyorum bir türlü. Gün geceye dönüyor bense resimlerimize bakıpvirgul.gif o anları tekrar yaşıyorum... Acı çekiyor ama kurtulamıyorum işte.. Vazgeçemiyorum Senden Birtanem...

Oysa ne çok demiştim kapılmayacağımvirgul.gif her şeye hazırlıklı olacağım diye. Meğer benimki sadece kendimi kandırmakmış. Ben kendimi sana ilk anda teslim etmişim meğerse. Şimdi ne yapacaksın diye sorma bana sakınvirgul.gif inan bende bilmiyorum çünkü. Yüreğimde sen varken başkasıyla olamam. Başkalarında seni arayıp onları mutsuz edemem.

Ve Senden Son İsteğim...

Unut beni... Yeniden doğ bensiz.. Sakın kaybetme yaşama sevincini... Yaptıklarımın acısını belleğinden silerek büyü. Yaralı kalbini sar yarınlarlavirgul.gif yeni umutlarlavirgul.gif yeni sevinçlerle. ilerde seni bekleyen mutluluğa koşvirgul.gif sana hiçbir zaman vermeyi başaramadığım mutluluğa koş.. Yoktur seni benim kadar seven ve sevecek olanvirgul.gif bir o kadarda sana layık olamayanvirgul.gif seni anlayamayan... Ben yaşarım acınıvirgul.gif gözlerini hayal edervirgul.gif biraz daha içer vururum kendimi kelimelere.. Dudaklarına dokunup seni sevdiğimi söylemeyi özlerim ama yaşarımvirgul.gif yaşarım farkında olmadan... Mutlu olvirgul.gif eksik olmasın yüzünden gülücüklervirgul.gif acılar bulmasın seni. Mutsuzluğumlavirgul.gif bu hayat üzerinde bundan sonra hiç olamayacak olmamlavirgul.gif sensizliğimle yargılayıp affet beni. Cezamı çekiyorum ben.

Her şeyden vazgeçerken tek vazgeçemediğim sana bir çift sözüm var. Seni Hala Seviyorumvirgul.gif Seni Seviyorum...

Mutlu ol.. Mutlu ol... Benim içinde mutlu ol Sevdiğim...

Ara
sıla
Sad çok güzel bi paylaşım teşekkürler

Oysa ne çok demiştim kapılmayacağımvirgul.gif her şeye hazırlıklı olacağım diye. Meğer benimki sadece kendimi kandırmakmış. Ben kendimi sana ilk anda teslim etmişim meğerse. Şimdi ne yapacaksın diye sorma bana sakınvirgul.gif inan bende bilmiyorum çünkü. Yüreğimde sen varken başkasıyla olamam. Başkalarında seni arayıp onları mutsuz edemem.
SadSad
Ara
CaNaT
Mutsuzum, en az senin kadar yalnızım.
[b]Azım, çoğalamıyorum.[/b]
[b]Koşup gelmek istiyorum yanına, gelemiyorum.[/b]
[b]Bir yangının tam ortasında bu kalbim.[/b]
[b]Kor halindeyim.[/b]
[b]Her saniye, her dakika ve her saat yanıyorum.[/b]
[b]Sonra yavaş, yavaş sönüyor, dumanımı savuruyorum.[/b]
[b]Güne ve geceye karışıyorum.[/b]

[b]En az senin kadar yalnızım, kalbim gibi soğuk.[/b]
[b]Kalkamıyorum,[/b]
[b]Doğrulamıyorum.[/b]
[b]En az senin kadar köhneyim.[/b]
[b]Senin kadar yaşlıyım daha yolun yarısına gelmeden.[/b]

[b]Bir başkasının biçimine bürünmek bu olsa gerek.[/b]
[b]Sevmek mi dersin buna.[/b]
[b]En az senin kadar sorgusuz[/b]
[b]Ve bir o kadar cevapsızım.[/b]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İşte Bu Ağrıma Gitti Be Sevdiğim... €BeRimSin 5 368 04-14-2022, Saat: 04:50 AM
Son Yorum: wildfang
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 764 04-13-2022, Saat: 02:38 PM
  Sen MutLu Ol Diye Üzülme Diye Ağlama Diye... DarkLady 2 546 04-13-2022, Saat: 07:51 AM
  Sadece Sevdiğim Sana Bu Sözler.. ROSE 11 764 04-12-2022, Saat: 12:49 AM
  Benim Cehennemim Geceleri Başlar ÇiLeK 2 328 04-11-2022, Saat: 01:37 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 08:21 AM