:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sana Bu Sözler sevdiğim....
eRCi
ae3dfac042.jpg

[SIZE=5]Gözlerinden bir yudum nefes alıp alıp sana yazıyorum yine. Yürek mürekkebiyle yazılmış onca karalamaya inat seni yaşıyorum satırlarımda. Sen ve ben. İki ayrı kentin sabahında aynı güneşle uyanan iki sevdalı. İmkansızlığın içinde, yokluğun acı nefesinde " aşkı " soluyan iki yürek.[/SIZE]
[SIZE=5]GÜLÜM...[/SIZE]

[SIZE=5]BAK şehrime yağmurlar yağıyor yine şehrime yağmur yüklü bulutlar konuk olduğunda ben seni ararım her damlasında. Saçlarımı ıslatan bir yağmur damlası kadar berraktır sevgin.. Musluğu açıp avuç içlerime akan suyu delice içmek. Çünkü içtiğim sendin. Kana kana yüreginin deryalarındaki nefesi içtim her defasında.

Gözlerim bağlı halde karanlıkta merdiven inerken hep senin sevdana yürür gibi emindim adımlarımdan. Başımı kaldırdığımda bulutlar kanap açıp gözlerinin içinde sıcak iklimleri gördüm. Dokunduğum herşey de ellerinin sıcaklığını aradım durdum. ıÜüRüzgarın hep senin saçlarına ılık meltem gibi dokunduğunu bildim. Görmeden sevmeyi, dokunmadan hissetmeyi öğrendim.

ıÜüSeni sevdiğimden beri kuşluk vakti kıyamadığım gözyaşlarını kelebeklerin sırtında taşıyan bir yürek oldum ben.Gözbebeklerinden süzülen nemli yaşları baharların koynunda kuruyan ciceklerin köklerine sundum her defasında. Öyle değerli ki gözlerinden süzülen yaşlar , imkanım olsa o nemli yaşlarınla ciceklerin yüreklerini yıkardım..Seni sevmek böyle duru böyle yalın bir aşk.. Seninle her gece yıldızların sağnağında sana düşlerimi sundum. Bir an hayat yokusunda yorulsam, kenar köşelerde değil ben senin yüreğinde "

NEFESİNİ" soludum. papatya kokulu gecelere inat ben senin kokunla yetindim. Rüzgarın keman çaldığı ve yıldızların nağmelerle bestelere gebe oldugu vakitlerde hep seni düşledim. Sevgini soframdaki ekmek gibi bereket bildim. Ben senin gülen yüzünü sürdüm arsız yaralarıma. Uykusuz yüreğime ayazlar çivileri reva görseler ben senin sacların daldım rüyalara..Seni düşündüm zamanın ötesinde. İmkansızlıgı sevdim. Gözlerindeki nemin saflığını, gözyaşların duruluğunu ve iki dudağın arasında hayata hediye ettiğin nefesini sevdim.

" Bilir misin
NEFESİNDEbaharların soluduğunu ?
Bilirmisin Yetim kuşların her gece
YÜREÄžİNE dolduğunu ?
Bilir misin her GÖZYAŞINLA
Topraktan yeni filizler doğduğunu ?
Uzaklar da bir adamın
SENİNher gülüşünde
Hayata sımsıkı tutunduğunu
Bilir misinGÜLÜM...?
Tüm kalbimle sana geliyorum CANIMM... Yanına GeLiyorum...Hissediyorsundur Nefesimi Hissediyorsundur KALbimim Atı$Larını Ve HızLandığını......

Efkar Basmış Yüreğimin Ucunu Bir Kıvılcım Ateşine Tutuşturmadan GeL Sevdiğim...!
..eRCi..
bbe7c9dc82.png

[/SIZE]
€BeRimSin
Teşekkürler..! YüReğine SağLık Erdem...
eRCi
Ben teşekkür ederim hasan sağol....
ROSE
ayyuzlumyahonv1.jpgİçimde garip bir telaş, yüreğimde tuhaf bir hüzün var bugün...
Ellerimi buldum diyeyim, gözlerim kayboluyor; gözlerimi
anladım diyeyim sözlerim karışıyor...
Kime kızıyorum, kime kırılıyorum, bilmiyorum!!!
------------------------------------------------------------------------------

SEVDİM DİYEN TEK Bİ YÜREK SENİN ELLERİNİN İÇİNDE.SICAKLIÄžINA İHTİYACIM VAR ..BANA GELDİÄžİN YOLLARDAN TEKRAR GERİ GİDİŞİNDE YAŞLI GÖZLERİME BAKARAK ÖZLEYECEKTİM HEMDE ÇOK DEMEK GEÇTİ İÇİMDEN .SUSTUM !BELKİ ACIM DAHA AZALIR DİYE..

SENİ BU KADAR ÇOK ÖZLEMEYİ İÇİMDE SUSTURMAK İÇİN .KAÇTIM KENDİMDEN BİLE.BANA İÇTEN İÇE KIZDIN.Bİ ÇOK ŞEY DEMEK İSTEDİN BELKİDE AMA BEN ENGEL OLARAK DİLİMLE SENİN YOLLARINA ÇIKTIM HEP.SUÇLAMADIN BENİ BİLİYORUM KALBİNİ KIRDIÄžIM SÖZLERİMDE.BEN SENİ İSTESEMDE KIRAMAZDIM SENİN DE BENİ KIRAMADIÄžIN GİBİ ..!

İNSAN BAZEN BOÄžULACAK GİBİ OLUR KAÇAR DUYGULARINDAN.KARANLIKLARA SIÄžINMAK İSTER TEK BAŞINA SAATLERCE KALMAK İSTER.BENDE BUNU YAPTIM SENSİZLİÄžİMDE.

GÜN IŞIÄžI İÇERİ GELDİÄžİNDE PENCEREMDEN SEN VARSIN DİYE GÜLÜMSERDİM .SEN SEN SEN SEN HEP SEN DİYE YAZDIM HERŞEYİ.KAÇTIM SENSİZ KORKULARIMLA BAŞBAŞA ....

:::::::::::::::::::::::: R O S E ::::::::::::::::::::::::::::

TEŞEKKÜRLER BU GÜZEL VE İÇTEN DUYGULAR İÇİN ..

Ara
happy yeliz
çok güzel erdemm yüreğine sağlıkk SmileSmile

İNSAN BAZEN BOÄžULACAK GİBİ OLUR KAÇAR DUYGULARINDAN.KARANLIKLARA SIÄžINMAK İSTER TEK BAŞINA SAATLERCE KALMAK İSTER.BENDE BUNU YAPTIM SENSİZLİÄžİMDE çok hoş rose emeğine sağlık
Ara
ROSE
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güzel erdemm yüreğine sağlıkk SmileSmile

İNSAN BAZEN BOÄžULACAK GİBİ OLUR KAÇAR DUYGULARINDAN.KARANLIKLARA SIÄžINMAK İSTER TEK BAŞINA SAATLERCE KALMAK İSTER.BENDE BUNU YAPTIM SENSİZLİÄžİMDE çok hoş rose emeğine sağlık
SAÄžOL CANIM ..Smile TEŞEKKÜRLER..
Ara
eRCi
Sadece Ve Sadece Susarak Özlüyorsun Beni.......
eRCi
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güzel erdemm yüreğine sağlıkk SmileSmile

Teşekkürler yeliz......
Carizmatic
süpersin
Smile))
!i!CaSNıN!i!
çok hoş keşke bende böyle sevebilsem
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 396 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
Son Yorum: wildfang
  İşte Bu Ağrıma Gitti Be Sevdiğim... €BeRimSin 5 348 04-14-2022, Saat: 04:50 AM
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 446 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 326 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Sana..... eRCi 3 316 04-13-2022, Saat: 11:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 11:20 AM