:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İşte Bu Ağrıma Gitti Be Sevdiğim...
€BeRimSin
212ie7yg7.jpg
ağırıma gidiyor sevdiğim,neden izinsiz alın zırhımı...
hala bıraktığın yerdeyim.gidemedim senden bir adım öteye..ayrıldığımız konuşuluyor kulaktan kulağa.görünmez bir zırh varmış sanki o kaybolmuşta korumasız kalmış gibiyim.çevremde ne kadar çok aç kurt varmış meğer..
ağırıma gidiyor sevdiğim,yalan yoktu bizde...
hani benden birşey gizlemezdin.peki o kim?hani sözümüz vardı bizim?kim o kız sevdiğim?kim o yabancı?
ağırıma gitti sevdiğim,beni hiç tanımamışsın..
başkası olmaz artık.sen bende ilk,tek ve son olacaksın demiştim.gözlerin yine gizleyemedi aklından geçenler..beni hiç tanımamışsın be sevdiğim..benden söz birkez çıkar,belki umrunda bile değil ama başka biri olmadı..olmayacak..
ağırıma gitti sevdim,ben yanlış anladın da mı gittin yoksa??
kapının önünde bana son kez sarıl ve öp dedim de sen beni yanlış mı anladın be sevdiğim?ben,benden git demedim ki sana?birkaç zaman sonra gelcektim ya yanına..söz demiştim ya..
ağırıma gitti be sevdiğim,meğer hiç bir değerim yokmuş..
hatırlarmısın?dizinin dibine çömelip,ellerini tutup gözlerine bakıyodum ve sana sormuştum..nasıl izin vereceksin,nasıl başkasının dokunmasına dayanacaksın?demiştim.sen yine susmuştun..daha on gün geçmeden izin verdin başkalarına,çıktın gittin benden..bıraktın beni öylece..
ağırıma gitti sevdiğim,sözüme inanmamışsın..
yapamam sevdiğim..izin kalmış,kokun kalmış bende.el oğluna izin veremem alamzlar o hatıraları benden..ben,sen sen diye sayıklarken,başkasını yanarım,yakarım yazık olur el oğluna boşver sevdiğim..
ağırıma gitti sevdiğim,yoksa yoluna engel mi olacam,yakana mı yapışacam sendın..
yok sakın korkma sevdiğim.hiç çıkmam artık karşına,beni göremezsin artık sesimi duyamazsın istesende..ama neye dayanamıyorum biliyor musun?sözün vardı ya ellerini tutarak gözlerine bakarak son nefesimi verecektim ya..boşver be sevdiğim..boşver beni.zaten gittiğimden de haberin olmıyacak..
ağırıma gitti sevdiğim bir gün sana yabancı da mı olacaktım?
zaten gittiğin günün sabahı tanıyamadım,kendimi..aynada bir yabancı vardı sanki..erken yaşlandım,çok çabuk çöktüm be sevdiğim..artık sende taıymazsın sevdiğim..merak etme zaten uzakten yabancı olacam.seni sık sık seyretmeye gelecem sevdiğim..sakın korkma ses söz etmem,yanıdakine görünmem,sana da görünmem..
ağırıma gitti sevdiğim,hiç mi özlemiyeceksin??
hatırlar mısın?gülümsememe aşık olmuştun..sen gülünce bütün günün stresini yorgunluğumu atıyorum içim ferahlıyor diyordun ya..bende sadece seninle böyle gülüyorum demiştim..çünkü Rabbim beni sana özel senin için yaratmış,senminle sadece sana böyle gülümseyim diye..
zaten artık gülmüyorum sevdiğim..tebessümler emanet duruyor,yakışmıyor bana artık.gözlerimle tezat düşüyorlar..
ağırıma gitti sevdiğim,bilmiyor muydun dayanamam..
bana kanaryam demiştin de sevdiğim kanaryaların dayanıksız,hassas olduğunu unuttun mu?bu kadar acıyı kanatlarıma yükledin..fazla dayanamaz zaten son kanat çırpışlarımdır..son ötüşlerimdir buyunlar ümitsizce,fısıltıyla,söylenen son şarkılarımı duyuyor musun sevdiğim??
ağırıma gitti sevdiğim,ne yani bende hakkın mı kalır sandın sevdiğim??
sen benim kızdığıma bakma be sevdiğim.bilirsin parlarım önce bir ama çok geçmez sönerim.yaa sen bilirsin beni sevdiğim...ama gücüme gitti be sevdiğim,son telefonu kapatmadan önce helallik istedin ya..dayanamam buna sevdiğim.bende bir damla hakkın mı kalır sandın...senin boynuna günah yüklermiyim ben sevdiğim..helal olsun sana bir damla hakkın kalmaz bende..
helal olsun be sevdiğim..hiç aklıma gelmezdi bu taşan kalbin bir gün daha sert bir kayaya çarpıp un ufak olacağı hiç aklıma gelmezdi..helal olsun sana be sevdiğim..sertliğine,umursamazlığına,acımasızlığın a da helal olsun..
beni bu hale getirdin ya sana helal olsun be sevdiğim...
ama yüreğim ve dualarım hep seninle sevdiğim..merak etme öteki dünyada da hep dua edecem seni seyretmeye gelecem..sen çok mutlu ol,çok ok mutlu oldiye duaeiyoru msevdiğim.çok sevil çok sev diye dua ediyorum.sakın harcama sevgiyi ucuz sanma aşkım..artık değerini bil..değer ver..
seni çok sevdi sevdiğim...çok sevdi...
İLAYDA
Teşekkürler Emeğine Sağlik
Ara
€BeRimSin
Rica EdErim İlayda Aramızda Görmek Ne GüzeL seni Smile
DarkLady
Gönlüne sağlık Teşekkürler . . .
Ara
€BeRimSin
Rica €derim..Beğenmene Sevindim...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aldı Gitti ZeNiTH 2 491 04-14-2022, Saat: 07:30 AM
Son Yorum: wildfang
  Aşk ne mi İşte Kanıt... €BeRimSin 7 375 04-14-2022, Saat: 01:36 AM
  Kes Sesini Yüreğim! SuS! SuS! işte..SuS..!!! ROSE 11 543 04-13-2022, Saat: 09:29 PM
  işte o bendim!...her sabahına bir bir yıldızlar takan... DarkLady 6 428 04-13-2022, Saat: 04:34 PM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 723 04-13-2022, Saat: 02:38 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 12:55 PM