:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sadece Sevdiğim Sana Bu Sözler..
ROSE
Sevdamdaki gökkuşağının tüm rengi sen değilmisin, hasretlerle yüreğine yandığım sen değimlisin,ben seni sevdikten sonra uykular bana haram oldu. Sensizlik yüreğime taktığım bir halka ve bu halka her gün biraz daha sıkıyor bu canı….

Uçurum uçurum gözlerine baktığım sensin
Prangalarca boynuma taktığım sensin
Dağ gölleri gibi gibi hasret çektiğim
Her gece uyku diye yattığım sensin

Bu yollar ne acımasız seni benden alıyor bir daha getirmiyor. Yolarda sensizliğin ayak sesleri var sanki, zaman gelip geçiyor sevdan yüreğimi yakıyor….

Ellerimin altından kayıp gider zaman
Gözlerimi diktim yollarına geliyor musun
Eridim yaktığım mumlar gibi geçiyor zaman
Gözlerimi diktim yollarına dönüyor musun

Senin olmadığın bu şehirde yaşamak ne kadar zor biliyor musun?her gelişin bayram havası benim için her gidişinin matem havası olduğu gibi senin her gelişinde ben yüreğimle sesleniyorum sana….

Gitme gitme gitme kal bu şehirde
Gitme gitme yazık olur bize

Bugün yıldız yıldız avuçlarına yağacağım.Yağmur tanesi olacağım ve tenine aşkımın motifini çizeceğim çisil çisil. İçimde sımsıkı sarıldığım bir sen var ve benim mutluluklarım burada başlıyor. Her mutlu oluşumda söylediğim…

Seviyorum deli gibi seviyorum
Gözlerinden yol aldım yürüyorum
Yokluğuna alışmayı düşünemem
Ölüm olur ayrılığın biliyorum

Gözlerinde kilitliyim ben, sen ise yüreğime mühürlenmiş aşk şiirlerinin en mutlu satırlarısın. Ay ışığını senin gözlerinde görüyorum ve de hep gözlerinle parlıyor göz bebeklerim..

Ben yeni bir kıta olsam sen beni keşfeden kaşifim… sevdiğim gülüşünde dünyanın en güzel gün doğumu var. Sevdiğim gözlerinde dünyanın en güzel tonu var. Sana bir sevda mesajım var aşka dair….

Bak ne diyorum, gizlemiyorum,
Sensiz yasamak zor geliyor bana.
Her an içimdesin, her an kalbimdesin,
Seni seviyorum seviyorum.
Sensiz yasayamam, sensiz hiç olamam,
Sensiz yasamak zor geliyor bana.
Her an içimdesin, her an kalbimdesin,
Seni seviyorum seviyorum.

Her eve gidişimde sen varmışsın gibi heyecanlanıyorum. Kapıyı açıp içeri girdiğimde evimde sesini duymamak çıldırtıyor beni duvarları yıkasım geliyor… sanki her yıkacağım duvarın arkasından sen çıkacaksın gibi… sevdamız yol oldu bize sen orada ben burada hasret kilit oldu anahtarı olmayan. Yüreğimin üzerinde yüreğin var,yüreğimin içinde sevgin var her şey sana dair hayatımda olan ve olacaklar. Ey sevdamım sonsuz boyutu ben sensiz susuz ağaçlar gibiyim. Benim görkemli çınarım her bir yaprağına sevgimi aşıladım senin yüreğime aşıladığın gibi seni ne çok seviyorum bi bilesen….

Sen benim yazdığım bi roman ol aşkım Romanlar biter diye korkma ben senin her bi parçandan binlerce sayfa yazarım ömrüme sığacak. Sen benim için bir yol sevdiğim sonsuzluğa uzanan ve sonsuzluk bitsin ama sen bitme…

Benim bir taneciğimsin sen ; sen bensin bendeki cansın sevdiğim. Ben senle yaşamanın zevkini tattım bir kez dudaklarım başka lezzet istemez,tenim başka tenleri benimsemez.
Sen benim sevdam,sevdamın mührü sensiz sabahlara uyanmak ne zor biliyor musun? Bugün yine sensizim demek ne kadar acıtıyor yüreğimi biliyor musun.? Senin gözlerinin sonsuzluğunda sonsuz mutlu olamamak nasıl bedenime ruhuma ağır geliyor biliyor musun.? Elinden bişey gelmez biliyorum. Gelse koşar gelirsin sadece sabretmek yapabileceğimiz sevdiğim....

Viz gelir.
Dağlar,Denizler yaban eller,
Sevmeye engeldir mesafeler,
geçici bu ayrılık,bir rüya farz et,
sonunda Zafer bizim olacak,
Sabret...

Aşkım sana öyle bir sevdam vaki her daim yeni filizlenmiş gibi,sana öyle bi sevdam var ki bir kuşun gagasında duran yem gibi,sana öyle bi sevdam vaki bir çınarın kökleri gibi,sana öyle bi sevdam vaki damarlarımda akan kan gibi,içimde atan can gibi, seni öyle bi sevda ile seviyorum ki sana doyamıyorum. Suya kanamamak gibisin içtikçe içesim geliyor seni. Seni çok seviyorum….

SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN....
BUGÜNE ÖZEL OLSUN BU YAZIDA...
Ara
CReATuRE
emeğine sağlık uzun olmuş ama çok güzel...tşklerrrr
ROSE
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:emeğine sağlık uzun olmuş ama çok güzel...tşklerrrr
BEN TEŞEKKÜR EDERİM AZİZ ..EVET BİRAZ UZUN SmileSmile
Ara
eRCi
[b]ÖYLE BİR GİRDİNKİ HAYATIMA GECELERİMDEN YANLIZLIÄžI ALDIN ÖNCE SONRA GECELERİME GÜNEŞ OLDUN GECE GÜNEŞ DOÄžMAZ BİLİRİM AMA SEN DOÄžDUN SEN HEM GÜNDÜZÜMÜ HEM GECEMİ AYDINLATTIN SEN VARSIN YA HER YR AYDINLIK ARTIK SEN BENİM GECE GÜNEŞİMSİN SUSTUÄžUN ZAMANLARDA BİLE O KADAR ÇOK ŞEY VAR Kİ ANLATTIÄžIN BUNUN TARİFİ YOK ADI YOK İLLAKİ BİR İSİM ARARSAM AŞK DERİM KELİMELERİN YETERSİZ KALDIÄžI ANLARDA SUSMANI DİNLİYORUM AŞKI ÖÄžRENİYORUM HER GÜN YENİDEN BEN SUSUYORUM BAZEN SEN ANLIYORSUN ANLATMAK İSTEDİÄžİMİ ZATEN HER DAKİKAMDA BENİMLESİN SEN AŞK LARIN EN GÜZELİ GECE GÜNEŞİM SAYAMADIÄžIM GERİDE KALAN NE VARSA SENSİN HEPSİ BU DÜNYADA SENİ ANLATMAYA YETECEK KELİME BULAMAYA BİLİRİM AMA DÜNYAMDA HER KELİMEMDE SEN OLACAKSIN SEN YÜREÄžİMDE SAKLISIN HEP ORADA KAL SAKIN!! ÜŞÜME......

TEŞEKKÜRLER ROSE......

EN KISA ZAMAN DA KAVUŞMAN DİLEÄžİYLE O DA SENİN KADAR SENİ ÖZLÜYORDUR......

[/b]
ROSE
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[b]ÖYLE BİR GİRDİNKİ HAYATIMA GECELERİMDEN YANLIZLIÄžI ALDIN ÖNCE SONRA GECELERİME GÜNEŞ OLDUN GECE GÜNEŞ DOÄžMAZ BİLİRİM AMA SEN DOÄžDUN SEN HEM GÜNDÜZÜMÜ HEM GECEMİ AYDINLATTIN SEN VARSIN YA HER YR AYDINLIK ARTIK SEN BENİM GECE GÜNEŞİMSİN SUSTUÄžUN ZAMANLARDA BİLE O KADAR ÇOK ŞEY VAR Kİ ANLATTIÄžIN BUNUN TARİFİ YOK ADI YOK İLLAKİ BİR İSİM ARARSAM AŞK DERİM KELİMELERİN YETERSİZ KALDIÄžI ANLARDA SUSMANI DİNLİYORUM AŞKI ÖÄžRENİYORUM HER GÜN YENİDEN BEN SUSUYORUM BAZEN SEN ANLIYORSUN ANLATMAK İSTEDİÄžİMİ ZATEN HER DAKİKAMDA BENİMLESİN SEN AŞK LARIN EN GÜZELİ GECE GÜNEŞİM SAYAMADIÄžIM GERİDE KALAN NE VARSA SENSİN HEPSİ BU DÜNYADA SENİ ANLATMAYA YETECEK KELİME BULAMAYA BİLİRİM AMA DÜNYAMDA HER KELİMEMDE SEN OLACAKSIN SEN YÜREÄžİMDE SAKLISIN HEP ORADA KAL SAKIN!! ÜŞÜME......

TEŞEKKÜRLER ROSE......

EN KISA ZAMAN DA KAVUŞMAN DİLEÄžİYLE O DA SENİN KADAR SENİ ÖZLÜYORDUR......

[/b]
KALBİN HASRET SANCILARINA ALIŞMADAN GELECEÄžİM.BİR AH ÇEKTİÄžİNDE İÇİNDEN SANA ÖZLEMLERİNİ AYDINLATMAK İÇİN GELECEÄžİM..NEFESİN KESİLİR BENSİZLİKTE, DARALIRSIN SEVDAN BENDE DE BİR ATEŞ OLUR, SENDE BİTSİN DİYE GELECEÄžİM .

NE DOÄžAN GÜNEŞE İSYANIM VAR ARTIK NE DE GEÇMEYEN GECELERİME ..BİLİYORUM SABAHLARIMA SEN DOÄžUYORSUN..GECELERİ UYKUMDA ELİMDEN TUTUYORSUN..SENDE BENİM İÇİMDE BÖYLE YAŞIYORSUN..

EMİNİM O DA ÖZLEDİ HEMDE ÇOKKKKKKKKKKKKK...SmileSmile

RİCA EDERİM ..
Ara
w00w
Kankamın kuzisi yine yapacağını yapmış ve döktürmüş... Yüreğine sağlık canım benim.
Ara
ROSE
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kankamın kuzisi yine yapacağını yapmış ve döktürmüş... Yüreğine sağlık canım benim.
TEŞEKKÜR EDERİM KUZİMİN KANKASI ..SENİNDE YÜÜREÄžİNE SAÄžLIK..BEÄžENMENE SEVİNDİM..
Ara
happy yeliz
çokkkkkkkk güzel paylaşımlarınız için teşekkürler SmileSmileSmile:
Ara
ROSE
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çokkkkkkkk güzel paylaşımlarınız için teşekkürler SmileSmileSmile:
RİCA EDERİM CANIM SAÄžOL..SmileSmileSmileBEÄžENMENE SEVİNDİM..
Ara
minnosum
çok güzel olmuş ya Allah bütün sevenleri en kısa zamanda kavuştursun
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 398 04-14-2022, Saat: 07:54 AM
Son Yorum: wildfang
  İşte Bu Ağrıma Gitti Be Sevdiğim... €BeRimSin 5 350 04-14-2022, Saat: 04:50 AM
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 448 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Sana Sadece Sana... eRCi 5 330 04-13-2022, Saat: 02:53 PM
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 723 04-13-2022, Saat: 02:38 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:46 PM