:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yalanc? erkeklere sinir oluyorum
bilgeis
illet olabilirler ama...bu konuda performansları yüksek bazılarının............
VolkanTR
kıvılcımın şikayetini bizzat benim arkadaşım yapıyor diyebilrim..
onu baz alarak genel konuşayım..

karşı tarafa duydugu hislerde bir gram gerçeklik payı yok.. her ne kadar jest yapıp iltifat etseler de.. gerçek bir sevgi olmadıgından karşı tarafın duygularını düşünmeksizin kendi alehine davranşlar sergiliyor.. 2. gün başka birisini bulmak gibi..

şunu da söyleyeyim ama gerginlik olsun diye sölemiyorum..

iyi hoş.. öyle tipler var.. hatalıdırlar.. bir insanı tanımadan çıkma olayına neden girişiyorsunuz.. bir insan konuşmasından, davranışlarından , bakışlarından..vs... her yönüyle kişiligini sergiler... eğer düzgün gözlem yapamıyorsanız çıkmayın veya bir müddet isteyin.. tanışma faslı.. iyi gözlem sonucunda eğer olumlu bakıyorsanız karşıdaki kişinin, sizin duygularınızı hice sayacak birşey yapacagını sanmıyorum...

haklımıym haksız mıyım bilmiyorum ama olaya bir de bu tarafından bakarsanız belki iyi olur.. saygılar....
Ara
kıvılcım
ben kendi adıma sölicek olursam...aynen senin dedigin gibi yaptım...hayatımda her anlamda olan ilişkilerimde arkadaslık dostluk sevgili aile bunlara dikkat ederim kimseyi tanımadan çok deger vermem....ben çok sevdigi haldee unutmak için ilişki bittiginde ölesinede olsa hemen başkalarıyla çıkan kişilere sölüorummm bunuuu...
Ara
VolkanTR
ben ne olursa olsun gerçeği arıyorum..

saf, gercek sevgi beslemiyorsa birisi herşeyi bekle ve kork..

o tür insanlara diyecek bişey bulamıyorum.. sen rotanı çizmişsin inşallah şaşmaz.. saygılar..
Ara
hallelujah
erkeklere güven olmas
Ara
kıvılcım
saollll kaptanSmile
Ara
VolkanTR
yaw kestirip atmayn Smile

5 parmağın 5i bir mi..
Ara
kıvılcım
diil tabikideee....öle olmayanlara sözümüz yokkk arkadasımmm..
Ara
riukeen
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben genel olarak erkeklere sinir oluyorum Sad ama evet yalanc?l?k konusunda ?stlerine yok Sad

genelleme yapm??s?n senin yalanc? olmad???n? kim garanti edebilir ? Angry
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 851 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 565 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  KApa DaVrananlAra SinİR olUorUm PrinceSs 7 578 04-09-2022, Saat: 06:36 PM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 739 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 878 04-07-2022, Saat: 01:03 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 07:50 PM