:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: yalanc? erkeklere sinir oluyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
seni ?ok seviyorum sensiz yasayamam deyip ayr?l?g?n ikinci gunu yeni birini bulan erkeklere sinir oluyorum ama sorsan asl?nda hala seni seviyoodur ama her nedense genelde hemen birini bulmakta hi?te ge? kalmazlar bu ne perhiz bu ne lahana tur?usuConfusedmiley7:
EĞer Bİr Erkek BÖle BİŞİy Yapiyosa Yane Hemen Gİdİp Bİrİnİ Buluyorsa.delİkanliliĞa SiĞmaz Bu YaptiĞi Demek.
Ben Bİr Erkek Olarak Bİr ErkeĞİn BÖle BİŞİy Yapmasini Onaylamam Yane
Kinarim Kin Kin Kin Smile
bende yalanc? bayanlara sinir oluyorum. neyse arkada?lar b?yle ?eyleri pek kar??t?rmayal?m......
ben adem
haklısın yapanlar var erkek dediğin harby olmalı sevmiyosa seviyom dememeli napalım doğanın kanunu bu yalancılıkta var içinde önemli olan senin etrafında olanlardan ders çıkara bilmen zaten yalan söyleyen her halinden belli olur hatta teknoloji o kadar geliştiki onun yalanını ortaya çıkarabileceğin bir sürü imkan var elinde. örneğin msn de başka adres açıp onunla konuşmak gibi.. bunun dışında bir çok yöntem var bu yüzden bana kimse yalan söleyemez...
ben genel olarak erkeklere sinir oluyorum Sad ama evet yalancılık konusunda üstlerine yok Sad
bende ana kuzularına uyuz oluyorumBig GrinBig Grin
cidden ya soruorum arkadaslar sizeee niyee hemen bi başkasıyla çıkma ihtiyacı duyar erkekler unutmak içinnn....niyeee
zayıftırlar da ondan...unutmayı bile beceremezler doğru dürüst..........bazıları tabi.hemen hucuma kalkmasınlar şimdi.........
[INDENT]vallaaa...savuncak bişeyleriii yokkk...tabikide hepsi diil ama çoğu öle diilmi...bizmi uyduruoruz sankiii[/INDENT]
görünen köy orda işte..............erkek milleti mi illeti mi anlayamadım daha SmileSmileSmile
Sayfalar: 1 2