:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yalanc? erkeklere sinir oluyorum
kıvılcım
seni ?ok seviyorum sensiz yasayamam deyip ayr?l?g?n ikinci gunu yeni birini bulan erkeklere sinir oluyorum ama sorsan asl?nda hala seni seviyoodur ama her nedense genelde hemen birini bulmakta hi?te ge? kalmazlar bu ne perhiz bu ne lahana tur?usuConfusedmiley7:
Ara
derdo
EĞer Bİr Erkek BÖle BİŞİy Yapiyosa Yane Hemen Gİdİp Bİrİnİ Buluyorsa.delİkanliliĞa SiĞmaz Bu YaptiĞi Demek.
Ben Bİr Erkek Olarak Bİr ErkeĞİn BÖle BİŞİy Yapmasini Onaylamam Yane
Kinarim Kin Kin Kin Smile
Qetesh
bende yalanc? bayanlara sinir oluyorum. neyse arkada?lar b?yle ?eyleri pek kar??t?rmayal?m......
ben adem
Ara
hulleci
haklısın yapanlar var erkek dediğin harby olmalı sevmiyosa seviyom dememeli napalım doğanın kanunu bu yalancılıkta var içinde önemli olan senin etrafında olanlardan ders çıkara bilmen zaten yalan söyleyen her halinden belli olur hatta teknoloji o kadar geliştiki onun yalanını ortaya çıkarabileceğin bir sürü imkan var elinde. örneğin msn de başka adres açıp onunla konuşmak gibi.. bunun dışında bir çok yöntem var bu yüzden bana kimse yalan söleyemez...
Ara
bilgeis
ben genel olarak erkeklere sinir oluyorum Sad ama evet yalancılık konusunda üstlerine yok Sad
d€n!z kısı
bende ana kuzularına uyuz oluyorumBig GrinBig Grin
kıvılcım
cidden ya soruorum arkadaslar sizeee niyee hemen bi başkasıyla çıkma ihtiyacı duyar erkekler unutmak içinnn....niyeee
Ara
bilgeis
zayıftırlar da ondan...unutmayı bile beceremezler doğru dürüst..........bazıları tabi.hemen hucuma kalkmasınlar şimdi.........
kıvılcım
[INDENT]vallaaa...savuncak bişeyleriii yokkk...tabikide hepsi diil ama çoğu öle diilmi...bizmi uyduruoruz sankiii[/INDENT]
Ara
bilgeis
görünen köy orda işte..............erkek milleti mi illeti mi anlayamadım daha SmileSmileSmile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  iş yerindekilerine uyuz oluyorum:) €stapitipiti 11 851 04-13-2022, Saat: 05:18 AM
Son Yorum: wildfang
  Vatanımız için canını feda eden şehitlerimize duyarsız olan gençliğe UYUZ oluyorum PaPaTYa_PReNSeS 6 565 04-12-2022, Saat: 12:08 AM
  KApa DaVrananlAra SinİR olUorUm PrinceSs 7 578 04-09-2022, Saat: 06:36 PM
  Adimin Kullanilmasina çok çok Uyuz Oluyorum senem albayrak 9 739 04-08-2022, Saat: 02:48 PM
  hem gıcık, hem uyuz, hemde deli oluyorum... gaye sultan 5 877 04-07-2022, Saat: 01:03 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 05:39 PM