:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mutlu Ol Sevdigim.....
gurbetci
Geceleri ???rd?m ama so?uktan de?il...Tutamamaktan s?ca??, tutunamamaktan s?cakl??a... Geceler sensiz..Geceler so?uk..Sabahlara kadar ayaz geceler..G?l?mseyerek bak?yorum ge?mi?e. Ya?ad???m?z o g?zel g?nlerin ard?ndan sadece bunu yapabiliyorum.

G?lerken a?l?yorum.... Nas?l diye sak?n sorma; resimlerimize bak?yorum ?nce... Ya?ad???m?z g?zel anlar geliyor akl?ma g?l?yorum. Ama sonra, evet sonra, ?imdiki halimize d?n?yorum ve g?zlerimden ya?lar ak?yor... ??imdeki sevgin canlan?yor....Ne yapt?ysam yok edemedim bu sevgiyi... Kurtulam?yorum bir t?rl?. G?n geceye d?n?yor bense resimlerimize bak?p, o anlar? tekrar ya??yorum... Ac? ?ekiyor ama kurtulam?yorum i?te.. Vazge?emiyorum Senden Birtanem...Oysa ne ?ok demi?tim kap?lmayaca??m, her ?eye haz?rl?kl? olaca??m diye. Me?er benimki sadece kendimi kand?rmakm??.

Ben kendimi sana ilk anda teslim etmi?im me?erse. ?imdi ne yapacaks?n diye sorma bana sak?n, inan bende bilmiyorum ??nk?. Y?re?imde sen varken ba?kas?yla olamam. Ba?kalar?nda seni aray?p onlar? mutsuz edemem.Ve Senden Son ?ste?im...Unut beni... Yeniden do? bensiz.. Sak?n kaybetme ya?ama sevincini...

Yapt?klar?m?n ac?s?n? belle?inden silerek b?y?. Yaral? kalbini sar yar?nlarla, yeni umutlarla, yeni sevin?lerle. ilerde seni bekleyen mutlulu?a ko?, sana hi?bir zaman vermeyi ba?aramad???m mutlulu?a ko?.. Yoktur seni benim kadar seven ve sevecek olan, bir o kadarda sana lay?k olamayan, seni anlayamayan... Ben ya?ar?m ac?n?, g?zlerini hayal eder, vururum kendimi kelimelere..

Dudaklar?na dokunup seni sevdi?imi s?ylemeyi ?zlerim ama ya?ar?m, ya?ar?m fark?nda olmadan... Mutlu ol, eksik olmas?n y?z?nden g?l?c?kler, ac?lar bulmas?n seni. Mutsuzlu?umla, bu hayat ?zerinde bundan sonra hi? olamayacak olmamla, sensizli?imle yarg?lay?p affet beni.

Cezam? ?ekiyorum ben.Her ?eyden vazge?erken tek vazge?emedi?im sana bir ?ift s?z?m var.

Seni Hala Seviyorum, Seni Seviyorum...Mutlu ol.. Mutlu ol... Benim i?inde mutlu ol Sevdi?im...
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım...
Yine güzel bir paylaşım...
Paylaşan yüreğine sağlık ve güzellik...Smile
Ara
hulleci
tşkler gurbetçi yüreğine sağlıkSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İşte Bu Ağrıma Gitti Be Sevdiğim... €BeRimSin 5 358 04-14-2022, Saat: 04:50 AM
Son Yorum: wildfang
  Sana Bu Sözler sevdiğim.... eRCi 16 729 04-13-2022, Saat: 02:38 PM
  Sen MutLu Ol Diye Üzülme Diye Ağlama Diye... DarkLady 2 541 04-13-2022, Saat: 07:51 AM
  Sadece Sevdiğim Sana Bu Sözler.. ROSE 11 747 04-12-2022, Saat: 12:49 AM
  Sevdiğim Bu Sözlerim Sanadir..! ROSE 11 803 04-10-2022, Saat: 01:13 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 08:20 PM