:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Devamı Az Sonra
YasSmin
Sırf yarın"geldiği yeri unuttu"demesnler diye yolda yürürken aniden dönüp ters yöne doğru koştuğum olur.Böylede düşünceli biryim

Lunaparktan geliyorum ne dolaplar dönüyor görmeniz lazım, işin içinde çocuklar bile var.

Kuaföre ne istediğini anlatmak, beş bilinmeyenli denklemi çözmekten daha zordur

Mesaj hakkı olmayan gencin her seyidir 0.facebook ♥
Ara
ZencefiL
Unuttu dediler..Hiç sevmedi dediler...Gücendim yar.Yalanmış dediler...Bir anlıkmış dediler...Kırıldım yar.Aldatıyor dediler...Oha mk yar♥] :yikildim::yikildim: koptummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Ara
sıla
:yikildim:
Ara
YasSmin
:lol: züper yaaaa :lol:
Ara
ZencefiL
:yikildim::yikildim: evet yaaaaaaaa

Bana Dokunmayan Yılanın 701. Yıl Partisindeyım Ortam Gayet Süper Big Grin
Ara
history
YasSmin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ömrümü törpüledi history varya ne diim ben sana ahhh ahhh
Napabilirim,anlamadığıma anlamış gibi davranamamki...Öfff idare edin işte....:joyman:
Ara
YasSmin
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Napabilirim,anlamadığıma anlamış gibi davranamamki...Öfff idare edin işte....:joyman:

Açıklaya açıklaya edioz işte napalım bizde Tongue
Ara
history
ZencefiL Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim: busefer sen deil ben tercuman oldum aferm banaTongue
He doğru,teşekkür ettim ya....:duh:
Ara
ZencefiL
Üniversiteyi bitirmiş,master yapmış, şimdide doktora yapiyor.Geleceğimi güvence altına alıyorm'diyor.Lan 32 yaşına geldin.Ne Geleceği aptal. Big Grin
Ara
history
Bazen insan; 'Geçen gün bi kız tavladım' dediğinde gözlerinin içine bakıp diyecek birine çok ihtiyaç duyar.

Hey,RÜTÜK siteyi kapıycak bak....:ahhhhh:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kıyamet Koptuktan Sonra Tv Basşlıkları EyLuLce 13 1,359 04-13-2022, Saat: 12:38 PM
Son Yorum: wildfang
  20 yıl sonra kızımın kalbini çalacak o çocuk ZencefiL 32 3,749 12-27-2011, Saat: 11:38 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Bazı Duygusuz.com Üyeleri Yıllar Sonra. *Asİ-yÜrEk* 27 2,167 04-22-2009, Saat: 07:51 PM
Son Yorum: deli yürek
  red edildikten sonra karizma yapmak :D AfrâsyâB 1 498 09-11-2007, Saat: 06:29 PM
Son Yorum: AfrâsyâB
  Kıyamet koptuktan sonra basın manşetleri.. AsLı 6 795 06-14-2007, Saat: 11:08 PM
Son Yorum: MorciveT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 02:32 PM