:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Devamı Az Sonra
YasSmin
Ayaktan çıkarılan çorap koklanır,kokunun yoğunluğuna göre ertesi gün giyilir yada giyilmez.
Çocuk istismarı: Bebeğin yanında osurup masum bebeğe suç atmak.
Güzel üst kat komşularım beni hep çöp çıkarırken, ekmek alırken görüyorsunuz ya o an hayata küsüyorum. Zalımsın komşu
Sivri sineği sigara paketi ile öldürüp ''SİGARA ÖLDÜRÜR'' yazısını gösteren arkadaşıma alkış istiyorum

"Kanka hadi cıkalim kız tavlayalim biraz" 3 Saat sonra : " Olsun kanka gezmiş olduk "
"EA sports tseuneuguayme". Bu cümleyi duyar duymaz, ayni ses tonuyla taklit etmeye çalisanlar. Olmuyor bi türlü dimi?

Karışık kuruyemiş tabağındaki badem, fındık ve antep fıstığını yer gerisini bırakırım. Bu kadar da seçici bir insanım
Ara
ZencefiL
:yikildim::yikildim:

Çocuk istismarı: Bebeğin yanında osurup masum bebeğe suç atmak

:hahaha::hahaha:
Ara
YasSmin
Devamı az sonra Big Grin
Ara
YasSmin

Fanteziyi ''fantazi'' şemsiyeyi ''şemşiye'' eşofmanı ''eşortman'' sanan çok insan var bu ülkede. Şarj da aslında ''şarz'' zaten.

Erkek gibi davranan kızlar ayakta işeyinde görelim.nabeer

"Ana haber reklamlardan sonra devam edecek"deyip'de reklamlar bitince "Ana haber burada sona eriyor" yavşaklığınında hastasıyım.

Kitapdaki adam: ben sevdiklerime çiçek değil çelenk yollarım dedi. Bende bundan etkilendim martılara simitçiyi fırlattım

Yapılan bir araştırmaya göre; erkekler 7 saniyede bir cinsellik düşünüyormuş. ben hayatımda böyle saçma birşey meme

-"Sana şimdi bişey derdim de, neyse'' lafı, "ulan dumur olduk, bari gizemli takılalım" demektir çoğu zaman.

İngiltere prensinin düğününü Kağıthane düğün sarayından canlı olarak Düğün tv'de izlemeyi isterdim

Her 'Wink' yaptığında karşı tarafa laf soktuğunu sananların soyu tükendi mi ki acaba

1.40 ile 1.50 cm boyundaki genç kızın en samimi dostu ' topuklu ayakkabısıdır. İmza: Feriha
Ara
ZencefiL
:hahaha::lol::yikildim:
Yapılan bir araştırmaya göre; erkekler 7 saniyede bir cinsellik düşünüyormuş. ben hayatımda böyle saçma birşey meme

ay koptummm yaaaaaaa

İngiltere prensinin düğününü Kağıthane düğün sarayından canlı olarak Düğün tv'de izlemeyi isterdim

hehe olduuuuu Tongue
Ara
YasSmin
Beğenmene sevindimmm bende çok beğendim çünküm :lol:
Ara
ZencefiL
:yikildim: çok çok begendm canıkom zaten gülmeye yer arıorum
Ara
ZencefiL
Dünyadaki tek erkek sen olsan bile sana vermem diyen kadın; Öyle bi durumda olsak sana bakar mıyım sanıyosun ?
:yikildim::yikildim:
Ara
ZencefiL
Sevgilisinin adını koluna dövme yaptırıp ayrılınca o dövmenin altına 'senin mk' yazdıran arkadaşa büyük alkış:yikildim::yikildim::hahaha:
Ara
YasSmin
:lol: vaaay iyimiş :lol:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kıyamet Koptuktan Sonra Tv Basşlıkları EyLuLce 13 1,351 04-13-2022, Saat: 12:38 PM
Son Yorum: wildfang
  20 yıl sonra kızımın kalbini çalacak o çocuk ZencefiL 32 3,677 12-27-2011, Saat: 11:38 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Bazı Duygusuz.com Üyeleri Yıllar Sonra. *Asİ-yÜrEk* 27 2,161 04-22-2009, Saat: 07:51 PM
Son Yorum: deli yürek
  red edildikten sonra karizma yapmak :D AfrâsyâB 1 498 09-11-2007, Saat: 06:29 PM
Son Yorum: AfrâsyâB
  Kıyamet koptuktan sonra basın manşetleri.. AsLı 6 793 06-14-2007, Saat: 11:08 PM
Son Yorum: MorciveT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:28 PM