:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Devamı Az Sonra
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ayaktan çıkarılan çorap koklanır,kokunun yoğunluğuna göre ertesi gün giyilir yada giyilmez.
Çocuk istismarı: Bebeğin yanında osurup masum bebeğe suç atmak.
Güzel üst kat komşularım beni hep çöp çıkarırken, ekmek alırken görüyorsunuz ya o an hayata küsüyorum. Zalımsın komşu
Sivri sineği sigara paketi ile öldürüp ''SİGARA ÖLDÜRÜR'' yazısını gösteren arkadaşıma alkış istiyorum

"Kanka hadi cıkalim kız tavlayalim biraz" 3 Saat sonra : " Olsun kanka gezmiş olduk "
"EA sports tseuneuguayme". Bu cümleyi duyar duymaz, ayni ses tonuyla taklit etmeye çalisanlar. Olmuyor bi türlü dimi?

Karışık kuruyemiş tabağındaki badem, fındık ve antep fıstığını yer gerisini bırakırım. Bu kadar da seçici bir insanım
:yikildim::yikildim:

Çocuk istismarı: Bebeğin yanında osurup masum bebeğe suç atmak

:hahaha::hahaha:
Devamı az sonra Big Grin

Fanteziyi ''fantazi'' şemsiyeyi ''şemşiye'' eşofmanı ''eşortman'' sanan çok insan var bu ülkede. Şarj da aslında ''şarz'' zaten.

Erkek gibi davranan kızlar ayakta işeyinde görelim.nabeer

"Ana haber reklamlardan sonra devam edecek"deyip'de reklamlar bitince "Ana haber burada sona eriyor" yavşaklığınında hastasıyım.

Kitapdaki adam: ben sevdiklerime çiçek değil çelenk yollarım dedi. Bende bundan etkilendim martılara simitçiyi fırlattım

Yapılan bir araştırmaya göre; erkekler 7 saniyede bir cinsellik düşünüyormuş. ben hayatımda böyle saçma birşey meme

-"Sana şimdi bişey derdim de, neyse'' lafı, "ulan dumur olduk, bari gizemli takılalım" demektir çoğu zaman.

İngiltere prensinin düğününü Kağıthane düğün sarayından canlı olarak Düğün tv'de izlemeyi isterdim

Her 'Wink' yaptığında karşı tarafa laf soktuğunu sananların soyu tükendi mi ki acaba

1.40 ile 1.50 cm boyundaki genç kızın en samimi dostu ' topuklu ayakkabısıdır. İmza: Feriha
:hahaha::lol::yikildim:
Yapılan bir araştırmaya göre; erkekler 7 saniyede bir cinsellik düşünüyormuş. ben hayatımda böyle saçma birşey meme

ay koptummm yaaaaaaa

İngiltere prensinin düğününü Kağıthane düğün sarayından canlı olarak Düğün tv'de izlemeyi isterdim

hehe olduuuuu Tongue
Beğenmene sevindimmm bende çok beğendim çünküm :lol:
:yikildim: çok çok begendm canıkom zaten gülmeye yer arıorum
Dünyadaki tek erkek sen olsan bile sana vermem diyen kadın; Öyle bi durumda olsak sana bakar mıyım sanıyosun ?
:yikildim::yikildim:
Sevgilisinin adını koluna dövme yaptırıp ayrılınca o dövmenin altına 'senin mk' yazdıran arkadaşa büyük alkış:yikildim::yikildim::hahaha:
:lol: vaaay iyimiş :lol:
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9