:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Devamı Az Sonra
YasSmin
Num lock kapalı iken numarayı yazıp, kafamı kaldırıp ekrana baktığımda hayattan hiçbir beklentim olmadığını fark ediyorum.

Geçen bir lisenin önünden geçtim. Halâ tenefüste kol kola girerek dolaşan kızlar var. Naptıklarını yıllardır anlamış değilim

Kırlangıcı altın kafese koymuşlar. Bülbüle doğru dönüp "Kıskandın mı la yavşak?" demiş

Öp yaz 2222ye yolla istediğiniz kişiyi öpelim. Gülme seni de öperim. öpcell

Tatilinin verdiği huzuru matkap sesiyle bozan sayın komşum o matkap var ya o matkap ♥ sakinim

Arkadaşım cüzdanından 10 Tl çıkarıp 'Söylediklerine dikkat et, 10 milyon seni izliyor' dedi hala kendime gelemedm-_-

Milyarlar kazanan oyunculara ağlayıpta, ekmek parası için çöp toplayan çocuklara iğrenerek bakar bizim halkımız.

Her yemekten sonra anneme dönüp "ellerine sağlık, hadi durma kutla bu zafer senin" dedikten sonra odama geçerim.

Sevgilim olursa her ay dönümümüzde bir tane ayı alıcam . Bu birinci ayımız , bu ikinci ayımız diye hatırası olsun .

Hani saat hiç ilerlemez ya, hani dakikalar hiç geçmez ya, hani yelkovanla akrep olduğu yere mıhlanır ya.. İşte o saat bozuk hacı
Ara
sıla
Sevgilim olursa her ay dönümümüzde bir tane ayı alıcam . Bu birinci ayımız , bu ikinci ayımız diye hatırası olsun .

:yikildim: ahahhahaaaaaaa bize bu ay tam30 ayı lazım Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
ZencefiL
:yikildim::yikildim: ne yani her ay ay sayısına göremi yoksa tek tek miBig Grin
Ara
YasSmin
Daha nice 30 aylara dememişmiydim ben az önce :lol:
Ara
YasSmin
birinci ayımız kutlu olsun al ayıcık sanaaaa ikinci ayımız kutlu olsun bi ayıcık daha böleeee ayrılana kdr yada ölene kdr her ay bi ayıcık sonra ayıcıktan ev gözükmesin :lol:
Ara
ZencefiL
nice aylaraaaa yıllaraaaaa ayıcıklarraaaaBig GrinBig Grin
Ara
YasSmin
Bol ayılı zamanlaraaa :lol:
Ara
ZencefiL
Doğum tarihinizin son iki rakamiyla kilonuzu toplayin,çikan rakamla
bugun tarihini çarpin ikiye bölun
denedim hiç bi b*k olmuyor:yikildim:
Ara
ZencefiL
Sevgilim 14 ülke gezmedim . Hediyeler getirmedim .
Ayakkabım yırtık ama halı saha maçında oldu . Benle Evlen..:lol:
Ara
ZencefiL
‎1 işçi bir binayı 36700 saniyede yaparsa, 36700 işçi bir binayı 1 saniyede yapar; ters orantı s*çr Big GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kıyamet Koptuktan Sonra Tv Basşlıkları EyLuLce 13 1,359 04-13-2022, Saat: 12:38 PM
Son Yorum: wildfang
  20 yıl sonra kızımın kalbini çalacak o çocuk ZencefiL 32 3,749 12-27-2011, Saat: 11:38 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Bazı Duygusuz.com Üyeleri Yıllar Sonra. *Asİ-yÜrEk* 27 2,167 04-22-2009, Saat: 07:51 PM
Son Yorum: deli yürek
  red edildikten sonra karizma yapmak :D AfrâsyâB 1 498 09-11-2007, Saat: 06:29 PM
Son Yorum: AfrâsyâB
  Kıyamet koptuktan sonra basın manşetleri.. AsLı 6 794 06-14-2007, Saat: 11:08 PM
Son Yorum: MorciveT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:41 PM