:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Siz olsan?z evlenirmiydiniz?
Evet evlenirdim....
53.33%
16 53.33%
Hay?r evlenmezdim...
46.67%
14 46.67%
Katılımcı sayısı: 30 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siz olsanız evlenirmiydiniz????
verruckt
yok ya o kadar da kendimden küçük biriyle evlenmem 1 yaş felam küçük olabilir ama yani erkek kadından büyük olduu kadar büyük olamaz bence
Ara
verruckt
ama genede evlenirdimm
Ara
PeriKIZI35
ben evlenmezdim çünkü bir 10yıl sonra ben ona göre daha yaşlı olucam ve o,da ister istemez genç kızlara kayıcak, biraz gerçekçiyim bu konuda, mantığıma güvenirim, bu güzel paylaşım için çok sağol...
Ara
PrinceSs
ben ewlenmezdimm kardeşimmi dicem kocacımmı dicem çocuklarımda bu durumdan rahatsız olurdu mutsuz olurdukkk
verruckt
aa eft bunu hiç düşünmedim Big GrinBig Grin he valla ben yaşlancam o da gitsin baska kızlara DBig Grin:
Ara
bad girl
asla evlenmem!!!
Ara
neslihan
evlenirdim neden olmasın
sonuçta insan seviyorsa herşeyi göze alır ama önemli olannın önemlisi gerçek aşk değilmi
Ara
CReATuRE
soru bayanlara sorulmuş ama bende erkek olarak cevaplamak istiyorum...benim için yaş önemli değil öenmli olan sevmektir seviyosam herşeyi göze alabilirim hatta ölmeyi bile...
PaPaTYa_PReNSeS
Ben EVLENİRİM arkadaşım
seviyorsam evlenirim..
İdolüm Hz. Hatice...
Ara
PrinceSs
verruckt Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aa eft bunu hiç düşünmedim Big GrinBig Grin he valla ben yaşlancam o da gitsin baska kızlara DBig Grin:

ewt katılıorum yarın mutsuz olmakta var en iisi aşk ama ya oda uçup giderse...O zmn ne yapıcaz..Hayırlısı diyelimmm...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ünlü Bir HACKER Olsanız Napardınız :)) experiance 5 396 04-10-2022, Saat: 11:29 AM
Son Yorum: wildfang
  Başbakan Olsanız Önce Neyi Düzeltirdiniz: *Asİ-yÜrEk* 35 1,283 05-17-2008, Saat: 12:58 PM
Son Yorum: ¢ємяє !!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 02:49 AM