:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Siz olsanız evlenirmiydiniz????
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Bayanlar kendinizden küçük olan bir erkekle evlenirmiydiniz?
[

arkadaşa katılıyorum. ya pardon henüz katılacak bir durum yok ortada. neyse olunca katılırız.............
Konuya anket eklenmiştir....
ben evlenirdim aşk herşeyden önce gelir he bide aşkın yaşı yoktur canım
Neden Evlenilmesin BenceEvleniliri YaşınÖnemi Yok Önemli Olan Yüreğimizdeki Sevgi Aşk
HayatYasam Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Neden Evlenilmesin BenceEvleniliri YaşınÖnemi Yok Önemli Ola Yüreğimizdeki Sevgi Aşk

hadi MorciveT : Argo kelimeler kullanmayalım lütfen...ordan kimi kandııryosunn kendınden 10 yas buyuk bırıyle evlende goreyımm senii genelede erkegin yası buyukk olur bu aolaylardaa istisnalar hariçç tabii
Kendimden yaşça büyük bir bayanla evlenmek nedense bana intihar gibi gelir hepSmile
felyesof Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kendimden ya??a b?y?k bir bayanla evlenmek nedense bana intihar gibi gelir hepSmile
sanan katiliyorum abim benim icinde kendimden k?c?k biriyle evlenmek intihar olur:Big Grin
GENCO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hadi MorciveT : Argo kelimeler kullanmayal?m l?tfen...ordan kimi kand??ryosunn kend?nden 10 yas buyuk b?r?yle evlende gorey?mm senii genelede erkegin yas? buyukk olur bu aolaylardaa istisnalar hari?? tabii

Neyinde Argo Var Anlamad?m AbicimBig GrinSen olsan Senide Gr?r?mBig GrinAbicim:yikildim:
bunun yerine Aşkta yaş farkı önemLimidir diye sorsaydın daha iyi oLurdu..
Sayfalar: 1 2 3