:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Siz olsan?z evlenirmiydiniz?
Evet evlenirdim....
53.33%
16 53.33%
Hay?r evlenmezdim...
46.67%
14 46.67%
Katılımcı sayısı: 30 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siz olsanız evlenirmiydiniz????
ozgur_yasarim
Bayanlar kendinizden küçük olan bir erkekle evlenirmiydiniz?
[

isyanbitmez
arkadaşa katılıyorum. ya pardon henüz katılacak bir durum yok ortada. neyse olunca katılırız.............
YARGIÇ
Konuya anket eklenmiştir....
Ara
ciciKIS
ben evlenirdim aşk herşeyden önce gelir he bide aşkın yaşı yoktur canım
Ara
HayatYasam
Neden Evlenilmesin BenceEvleniliri YaşınÖnemi Yok Önemli Olan Yüreğimizdeki Sevgi Aşk
Ara
GENCO
HayatYasam Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Neden Evlenilmesin BenceEvleniliri YaşınÖnemi Yok Önemli Ola Yüreğimizdeki Sevgi Aşk

hadi MorciveT : Argo kelimeler kullanmayalım lütfen...ordan kimi kandııryosunn kendınden 10 yas buyuk bırıyle evlende goreyımm senii genelede erkegin yası buyukk olur bu aolaylardaa istisnalar hariçç tabii
felyesof
Kendimden yaşça büyük bir bayanla evlenmek nedense bana intihar gibi gelir hepSmile
gurbetci
felyesof Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kendimden ya??a b?y?k bir bayanla evlenmek nedense bana intihar gibi gelir hepSmile
sanan katiliyorum abim benim icinde kendimden k?c?k biriyle evlenmek intihar olur:Big Grin
Ara
HayatYasam
GENCO Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hadi MorciveT : Argo kelimeler kullanmayal?m l?tfen...ordan kimi kand??ryosunn kend?nden 10 yas buyuk b?r?yle evlende gorey?mm senii genelede erkegin yas? buyukk olur bu aolaylardaa istisnalar hari?? tabii

Neyinde Argo Var Anlamad?m AbicimBig GrinSen olsan Senide Gr?r?mBig GrinAbicim:yikildim:
Ara
Carizmatic
bunun yerine Aşkta yaş farkı önemLimidir diye sorsaydın daha iyi oLurdu..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ünlü Bir HACKER Olsanız Napardınız :)) experiance 5 396 04-10-2022, Saat: 11:29 AM
Son Yorum: wildfang
  Başbakan Olsanız Önce Neyi Düzeltirdiniz: *Asİ-yÜrEk* 35 1,282 05-17-2008, Saat: 12:58 PM
Son Yorum: ¢ємяє !!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 07:18 PM