:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen nerden çıktın SEVGİLİ…
acemhe
Sen nerden çıktın SEVGİLİ…

Uzak diyarlardan mı geldin? Yoksa aslında hep benimleydin de ben göremiyor muydum seni… niçin geldin SEVGİLİ, ya da niye bu kadar zaman bekledin? Yoksa seni çağırmamı mı istedin, bir boşluk anımı yakalayıp en zayıf noktamdan vurdun beni? Sen beni tanıyor musun? Nerden biliyorsun kuytu köşelerimi, yüreğimin boşluklarını…

Yine bir boşluk yaratmaya mı yoksa bir boşluk doldurmaya mı geldin? Sende kırıp gidecek misin kapılarımı ?…yoksa tamir için mi gönderildin? Zor be SEVGİLİ, zor kapılarımın tamiri.. bu kadar güçlü müsün? Yeter mi yüreğin buna?… sıkılmaz mısın? Bıkmaz mısın? Yoksa sevda dedikleri bu mu? Sabır, güç, emek…

Evet sevda emek demek, sabır demek… anlaşılan sabırlısın , bekledin bunca zaman? Peki bekleyebilir misin bir ömür beni sevgili? Yüreğin yeter mi buna?

Ben uzağım sana SEVGİLİ?

Gökte ki yıldızlar kadar uzak… boşverrrr unut beni ? Benden sana yar olur mu sanırsın? Yalan değil seviyorum seni ? Hem de çok…ama yorgunum be sevgili… korkarım seni sevmekten ki; sevdim bir kere yok dönüşüm… neden sanırsın bu telaşım ? Yok benim dönüşüm artık sevgili, “ATLARSAN, ATLARIM” dedim bir kere…ama… ama…..
Gidersen de ölürüm be SEVGİLİ… karıştım bir kere …. Seni seviyorum… serseri olduğun için, bana mutluluk verdiğin için, beni sevdiğin için ve en önemlisi seni sen olduğun için, aşkı sende bulduğum için seviyorum….

Sen bana bakma SEVGİLİ, yine sevda yerimden vurdu beni zaman…. Bu rüyanın bitmesinden bu debelenişim, bu isyanım… dedim ya yorgunum, taşıyamam sensizliği diye korkuyorum…

Ama eğer uyandığımda sen yanımda olacaksan, uyanayım artık SEVGİLİ uyandır beni bu rüyadan, (((yanımda olacaksan eğer)))…
SENİ SEVİYORUM SEVGİLİ….
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gece ve sevgili yalnızlığım... €BeRimSin 10 491 04-12-2022, Saat: 11:50 AM
Son Yorum: wildfang
  HaYaliNİZDeKi AŞk SeVgİli İDeaLiNİz ? experiance 21 1,410 04-11-2022, Saat: 03:41 AM
  G?c?m yok... Ey sevgili t?kendim art?k! ?ek ipimi ?leyim... PaPaTYa_PReNSeS 3 324 04-07-2022, Saat: 12:14 PM
  Bu SeNiN SoN Gidi?iN OLsuN SevGiLi €BeRimSin 3 489 04-04-2022, Saat: 12:29 AM
  sevgili!! PaPaTYa_PReNSeS 4 295 04-03-2022, Saat: 04:54 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:03 AM