:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu SeNiN SoN Gidi?iN OLsuN SevGiLi
€BeRimSin
Hani hep giderdin ve gelirdin ya geriye, bu da onlardan biri miydi..? Uzun zaman oldu bu sefer, s?ylemek ve sormak zor geliyor ama bu senin son gidi?in miydi sevgili...? K???k bir oyun oynuyor gibiyiz sanki. Ben ebe olmu?um sen saklanan...Nerelere sakland?n da bulam?yorum seni. “Ah i?te ordas?n” dedi?im yerlerden hep ba?kalar? ??k?yor, herkes hep bir a??zdan, dalga ge?er gibi, “?anak ??mlek patlad?” diyor,bense garip bir umutsuzlukla geri d?n?yorum a?ac?ma, kald???m yerden seni aramaya ba?lamak i?in.

Bu son gidi?in miydi, anlayamad?m sevgili..G?remeyece?imi sand???m zamanlarda birden kar??ma ??k?yor, i?imde yeni yang?nlar b?rakarak geri d?n?yorsun. Kimlerin yan?na d?n?yorsun da uzun s?r?yor sessizliklerin? Gitti?in yerlerde bana benzeyen ve tan?d?k bir ?eyler var m? bari.? G?lmeyi unuttu?un zamanlar, kimleri ?a??r?yorsun yan?na..? H?z?nlerini kovan y?rekli biri var m? yani..? Hani bir anda gelip de o puslu havay? da??tan, seni i?meden sarho? eden ve g?ld?ren, h?z?nlerini bulamayaca??n yerlere saklayan biri..Sen dayanamazs?n yaln?zl??a. Dokunmak ve kar??mak istersin. Yaln?z kalmak sana ac?lar?n? hat?rlat?r..bir kad?n?n teninde istemeyerek b?rakt???n ac?lar?. Yaln?z kalmak sana ?ocuklu?unun masum d??lerini hat?rlat?r..a?lamak istersin ama a?layamazs?n. Yaln?z kalmak sana tutunamad???n sevgileri hat?rlat?r; ?aresizli?ini, y?k?lm??l???n?...arkanda b?rakt???n, dokunmaya korktu?un ?zlemleri. Yaln?z kalmak sana g?re de?il sevgili..Sen yaln?zl???nda kendinle kar??la??r ve ?rkersin y?re?inin saatlerce sana kar??t konu?malar?ndan. Bu y?zden merak ediyorum ya, ba?kalar?na da ‘h?z?n kovan ku?um’ diye sesleniyor musun acaba..?

Bu son gidi?in miydi, anlayamad?m sevgili..
Hani birden i?in ?ocuklar gibi ??marmak istedi?inde, parmaklar?n telefona gider, arar ve kusard?n ya, dizginleyemedi?in co?kunu ve manyakl???n?..hani bir tek ben anlard?m ya, senin bu ani ??k??lar?n?, serserili?ini ve t?rk dil kurumunda bulunmayan hafif me?rep kelimelerini ve c?mlelerini..hani kimseyle b?yle konu?ulmaz deyip de, s?n?rlar?n? a?ard?k ya gereksiz kibarl???n ve nazlanmalar?n..Uzun zaman oldu i?imizdeki bu delili?i ve bast?r?lm??l??? d??a vurmayal?. Bu y?zden merak ettim, bu senin son gidi?in miydi sevgili, anlayamad?m...

S?ylenmemi? ve ?o?alt?labilecek b?t?n s?zleri kendi ad?na s?yledin ve gittin..
Umuduma, ??lg?nl???ma ve kad?nl???m?n senin yan?ndayken g?zelle?ti?ine inan?rken, yoklu?unu mutlu edemeyece?ime inand?n ve gittin..Sana kar???p, y?re?ine akmama izin verip, beni g?klere ??kart?rken; bir anda yere indirdin, midemi buland?rd?n ve ayr?l??? s?k??t?rd?n parmaklar?m?n aras?na, gittin..Ne kadar de?erli ve farkl? oldu?umu anlatmakta zorluk ?eken sen; yaln?zl???m?n en ?ss?z, en karanl?k ve en savunmas?z zamanlar?nda beni dinlemedin, gelmedin ve gittin...
sen beni ger?ekten sevmedin sevgili. Kendini daha ne kadar kand?rabilirsin bilmiyorum ama sen ac? ?ekmeyi seviyorsun...bense balonlar patlatmay?, u?urtmalar u?urmay? ve ya?amay? seviyorum her ?eye ra?men. Sen korkular?n? seviyorsun..bense, korkular?m?n ?zerine gitmeyi, sava?may? ve hatta g?lmeyi kaybederken bile...Art?k biliyorum, bu senin son gidi?indi sevgili ve benim son bekleyi?im, son vazge?i?im sevdandan...

Art?k gelsen de ne i?e yarar ki..? Ben; sana olan k?rg?nl???m?, yoklu?unu, ?zlemini, umutsuzlu?unu sevmeye ba?lad?m. Ben senin giderken bende unuttu?un ve zaman zaman ?ks?zl???ne a?layan sevdan? sevmeye ba?lad?m. Ben senin art?k beni unutan, merak etmeyen ve de?er vermeyen y?re?ini sevmeye ba?lad?m. ?imdi hangi tende ???yorsun da titredi?ini hissediyorum kilometreler ?tesinden? Ben senin ba?ka mevsimleri tan?mak isteyen o heyecanl? ama tutunamayan bak??lar?n? sevmeye ba?lad?m. Art?k gelsen de ne i?e yarar ki..? Par?alad???n sevgimi toparlayabilecek ve ?i?ekler toplay?p yollar?ma serebilecek kadar g??l? de?ilsin sen. Sen, ben de?ilsin. Hi? olmad?n ve olamazs?n..O saklad???n y?re?ine hi? almad?n beni, hi? ?zlemedin, g?zlerin hi? uzaklara dalmad?, belki de ?erefime hi? kadeh kald?rmad?n. Bu y?zden bu senin son gidi?in olsun sevgili, ayr?l???n hakk?n? ver. B?yle bir sevgiyi terk edebilecek kadar y?rekli oldun, beni unutacak kadar da korkusuz ol. ?zleme, yolunu yolumdan ge?irme, sesime d??me, sala? meyhane masalar?nda konu?malar?m? arama, rak?n?n yan?nda anma ad?m?..ayr?l???n hakk?n? ver. ??nk? bunu sen istedin..

Bu senin son gidi?in olsun sevgili, b?rakt???n son ac? olsun. Ve ben senin ya?ayamad???n son sevda olay?m...
happy yeliz
buda harika ellerin dert görmesin emeğine sağlık SmileSmileSmile
Ara
İLAYDA
tek kelime süper süper süper sssssssüüüüüüüüppppppeeeeeeerrrrrrrr
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Senin Tarifin Yok Ki!! Sevgilim senem albayrak 12 819 04-14-2022, Saat: 09:13 PM
Son Yorum: wildfang
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 831 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
  bir a$k oLSun!!! €BeRimSin 6 349 04-13-2022, Saat: 03:04 PM
  Masal_perisi Senin Için Sadece Bu.. ROSE 42 1,573 04-13-2022, Saat: 02:52 AM
  ..::Senin elinden gelen Tek bir PaPaTYa...:: PaPaTYa_PReNSeS 4 401 04-13-2022, Saat: 01:34 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 12:12 PM