:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G?c?m yok... Ey sevgili t?kendim art?k! ?ek ipimi ?leyim...
PaPaTYa_PReNSeS
[COLOR="Red"] G?c?m yok... Ey sevgili t?kendim art?k! ?ek ipimi ?leyim...

A?k Olur Ad?

Sen!
Ey yaln?zl???m?n ad?, sevdan?n adresi, sonsuz ah? hasretimin. T?kenmeyen h?lyalar?m?n sahibi dil-i suzan.
Benim bitmeyen yanl?zl???m, yanl?zl???m?n bitmeyen umut?????. Ruhumun sahibi, y?re?imin canyolda?? dilruba.

Beni diyar diyar s?ren gurbet ellere, seyyah edip gezdiren, hasretini ?ektiren ?l?m?ne... Sonsuz ac?lara gark edip kanl? ya?lar d?kt?ren g?zlerimden... G?zlerindeki a?ka mahkum k?lan ve azat etmeyen bir ?m?r...

??k?p gitme zaman? ?imdi yine ey yar, uzaklar d???nce bir kez y?re?e, sen d???nce hayale, ruhumu zaptetmek m?mk?n m?d?r?... Ki, gitti?im her yerde senden izler arar?m, hi? bir yerde olmad???n? bile bile. Olmad?k zamanlarda akl?ma d??ersin, yaralan?r?m...

Dilimin ucuna her geldi?inde dilimi ?s?r?r?m, seni sevdi?imi hayk?rmamak i?in. Seni sevdi?imi yaln?z sana s?ylemek i?in bir g?n kavu?tu?umda. Ne varki her yakla?t?k?a uzakla??yorsun?

Ama art?k anl?yorumki sana kavu?mak sonsuz bir hayal, yine de sevdam? y?kleyip y?re?ime, seni bulmak, sana s?ylemek i?in sevdi?imi. her sabah d??erim yollara yeniden...

?imdi her seher ??k?p da?lara ismini hayk?r?r?m yank?l? kayalara...

?lan-? a?k ederim, dinlemeselerde beni! Duymasalarda!
?Ey da?lar, ey nehirler, ey r?zgar, ey bulutlar, ey insanlar duyduk- duymad?k demeyin, ben onu seviyorum,? derim...

Sensiz hayat yok benim i?in, ya?am yok. S?z vermi?tim sevdama, ya?arsam a?k i?in ya?ar?m yaln?z, a?k?m i?in... ?l?rsem a?k i?in...
?G?n?l her zaman gelmeyeni beklermi?? derler, sevdas? sakl? duran sevgiliyi. Gelmese de bir ?m?r yine beklenirmi? o sevgili?

Sen benim bir ?m?r hasretini ?ekti?imsin, bekledi?imsin ey yar. B?t?n bo?luklar?n? seninle doldurdum ?mr?m?n? Yazd???m b?t?n ?iirlerde, s?yledi?im b?t?n ?ark?larda sen vard?n y?re?imde. A?ka dair etti?im b?t?n yeminlerde sen vard?n yan?mda. Gelmesende bekleyece?im...

?../D??lerim da??n?k ?imdi, kara bulutlar k?melenip durur usuma, ac?lar ??reklenip y?re?ime, yerden yere vurur beni olmad?k zamanlarda. Ben seni sevdi?imden beri, ilmek ilmek hasret dokur ?mr?m?n gergefine zaman... Seni ne zaman ?zleyip a?lasam g?zelle?ir yery?z?, g?zelle?ir g?ky?z?, ???k dolar g?zlerime... Sevgiyi dam?t?r en derin yerinden g?zlerim... A?k olur ad?...

Ey yar y?ld?z?m yitikse ?imdi, do?muyorsa ve ???m?yorsa gecelerime ay. Beni terkedip ba?ka ufuklarda parl?yorsa, alm?yorsa beni kuca??na bir vefal? dost gibi ve gelmiyorsa bekledi?im sabah. ?zledi?imde yan?mda yoksan e?er, uzaklar ac?mas?zca vuruyorsa.
Ben yine de hep seni d??lerim ???l ???l, seni ?zlerim zifiri gecelerde de olsa...

?imdi her gece bir tren kalk?yorsa g?nl?m?n istasyonundan sana do?ru, elim kalkm?yorsa ve sallayam?yorsam verdi?in mendili ard?ndan. G?zya?lar?m ate? olup d???yorsa ve h?z?n olup yak?yorsa d??t??? yeri sebep sensin.

Me?er ki a?k imi? beni ba?layan hayata bu g?ne kadar. Her soluk ald???mda sevday? hissetti?im i?inmi?, sevday? y?re?imde ?l?m?ne ta??d???m i?inmi? ki ya?am???m... Ve savunm?um yaral? kalbimi, hicranlar i?inde de olsa, savunmu?um g?zya??m? kimseye ald?rmadan.

Bilki, tomurcuklar a?madan kuruyorsa dal?mda, her bahar bir tek kan g?lleri a??yorsa g?l?ende, ey a?k, ey sevdi?im sensin sebep...

?imdi ?l?me h?k?m giyiyorsam her yarg?land???m yerde, h?zn?n ac?l? ?rmaklar?nda kal?yorsa hayallerim ve sonunda k?r?l?yorsa kalem. Bil ki sebep sensin ey a?k, ey sevgili.

Ben sefilli?i, garipli?i, ??l?, kimsesizli?i, sahray?, sahrada dervi? olmay?, a?ka mahkum olmay? senin i?in se?mi?im ey yar...

?stersen sev beni! istersen k?r! Ac?t, ez, ???t, parampar?a et.
G?c?m yok t?kendim ey yar! ?ek ipimi...

S?yle, ne desem son s?z?m sorulup, z?lf?n boynuma doland???nda, S?yle ne etsem, nereye gitsem...

Ah! etsem, delinir mi kara ba?r?m? Yaral? geyikleri kurtulur mu canevimin?

S?yle, son s?z?m soruldu?unda, tutar m? elimi a?k? Toplar m? yerlere savrulan hayallerimi? ya?at?r m? an?larda?

G?c?m yok... Ey sevgili t?kendim art?k! ?ek ipimi ?leyim...
[/COLOR]
Ara
€BeRimSin
T?k'ler ?ok G?z€L..

Y?re?ine Sa?L?k...
PaPaTYa_PReNSeS
rica ederim Smile
okuyan g?zlerine sa?l?k...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gece ve sevgili yalnızlığım... €BeRimSin 10 474 04-12-2022, Saat: 11:50 AM
Son Yorum: wildfang
  HaYaliNİZDeKi AŞk SeVgİli İDeaLiNİz ? experiance 21 1,401 04-11-2022, Saat: 03:41 AM
  kendim için gitmek zorundayım murat1544 1 548 04-09-2022, Saat: 01:04 PM
  Bu SeNiN SoN Gidi?iN OLsuN SevGiLi €BeRimSin 3 485 04-04-2022, Saat: 12:29 AM
  sevgili!! PaPaTYa_PReNSeS 4 288 04-03-2022, Saat: 04:54 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 11:38 AM