:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum üyeliği kapatılmıştır.
PesmisT GirL
Benim üyeliğim 1 yıl oldu 3. seviyedeyim Big Grin
Ara
Hayat_Bu
PesmisT GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Benim üyeliğim 1 yıl oldu 3. seviyedeyim Big Grin

Birinin çenemi düşürmesi lazım o zaman Big Grin
Ara
CReATuRE
Güzel ve mantıklı bir düşünce olmuş ...

Teşekkürler...
Hayat_Bu
Biraz eksik olmuş ama ...
Şimdi ben yeniyim.Az çok beğendim burayı.Farzedelim birini davet etmek istedim.O grubundan çıkmak için 300 adet msj süratle yazmak zorunda kalacağım.
sohbetlerde msj sayısına sayılmadığına göre diğer konulardan bulmaya çalışacağım.
Peşpeşe hızlı daha önce foruma yazılıp yazılmadığı eklenip eklenmediği belli olmayan konulardan yapıştırarak gereksiz bir kirliliğe sebeb olacağım.

Yoksaki ben 300 mesajı birgünde yazabilirim.Üstelikde sıradan şeylerlede değil.Hepsi şu sanalda beğenip elimde tuttuğum yerini bildiğim değerli şeylerle.
Fakat hepsini bir anda yapmamın foruma ne kadar katkısı olabilir??
Çünkü ;Hafıza-ı beşer nisyan ile mamuldür.
Unutulup gidecek bir paylaşım beni açıkçası tatmin etmedi.

Ha çözümü yokmu bu konunun? var ama buna dair bir soru göremedim forumda.
Ara
CReATuRE
Ancak şuda var ; duygusuza üyelikler sadece tanıdıklar aracılığıyla olacak yani doğru insan dışardan olsa bile üyelik alamayacak...

bence bu şekilde üye olma sayısında bariz bir azalma söz konusu...Eğer eskiden olduğu gibi olmuş olsaydı hergün onlarca üye gelir diyebilirdim ama ortam artık eskiyi aratıyor ve bence mantıklı düşününce bu şekilde bir çözüm üretmektense başka çözüm bulunmalıdır...Çünkü heryerde bu şekilde alakasız beş kuruş etmez üyelikler alınabilir öenmli olan bunları takip edip önüne geçmek yani sadece tanıdığın tanıdığı gelsin üye olsun mantığı biraz garip geldi bana...

Yukardaki mesajımda güzel bir düşünce olarak kabul ettim ama biraz daha düşününce bu konu üzerinde bu fikrim ön plana çıktı...

Saygılar...
CaNaT
Evet bu sebepten dolayıda sadece davet edilmesin dışardan da misafir üyeler eğer isterlerse üye olabilsinler diye misafirlerinde görebildiği bir konu açıldı. Bu şekilde isteyen kişiler yine forumumuza üye olabilirler.
Hayat _Bu arkadaşım eğer öyle bir şey olursa bizler severek davet gönderebiliriz. Bir şekilde bir sınırlama getirilmesi uuygun görülmüş adminimiz tarafından bu şekilde yapılmış. Eğer herhangi bir sıkıntı olursa pm ile bildirirsin bizler yada diğer arkadaşlarımızda elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız Smile
Ara
riukeen
Güzel bi uygulama Smile
Ara
CReATuRE
Herkesin bir fikir söylemesi söz konusu burda doğru yada yanlış WinkWinkWink

Ben uygun değil demiyorum zaten,forumu düşündüğüm için üye sayısında azalma olmaması için söyledim fikirlerimi...Ama söz konusu adminin görüşü bu doğrultuda ise saygı duyarız hep birlikte kimseninde fikrine saygısızlık yapmak haddimize değildir...Hayırlı uğurlu olsun...
Hayat_Bu
Bi gecede 130 dene mesaj yazdım yinede çıkamamışım 0 grubundan Big Grin

kimdi bana o 300 mesajda çıkarsın diyen?Sad
Ara
CaNaT
Çıkarsın yaw Smile Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forum Hatalarını Bildirin Leader 65 5,919 10-18-2010, Saat: 09:04 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Tema (Forum görünüm renk vs. değişikliği) Leader 49 2,501 12-31-2007, Saat: 09:50 AM
Son Yorum: Leader
  Forum oyunları Leader 0 721 05-22-2007, Saat: 01:08 AM
Son Yorum: Leader
  Forum istati?imiz nedir ? Firari Fırtına 32 2,312 10-01-2006, Saat: 01:33 AM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 11:38 PM