:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum üyeliği kapatılmıştır.
Leader
Foruma genel üyelik kapatılmıştır. Sadece referaslı üyelik kabul edilecektir. Yani yukarıdaki linkten (Arkadaş Davet Et) gönderilen davetiyeler ile foruma üye olunabilecek.

Bu hususta herkesin dikkat etmesi lazım. Eğer davet edeceğiniz kişi forumda huzursuzluk yaratırsa dolaylı yollardan davet eden kişide etkilenecek.
Artık her önüne gelen foruma üye olamayacak ve seviye ve samimiyet daha çok artacak.
Hayırlı olsun Smile
adyge55
hayrılı olsunda bunun foruma zararı olmazmı maddiyat bakımından yani
Ara
Leader
Para var huzur var. Önemi yok Big Grin
adyge55
e madem önemi yok benim değişmez her yol ankara Big Grin
Ara
PiNk_AnGeL
teşekkürler..
hayırlısı bakalım.. =)
Ara
sıla
kim düşündüyse güzel düşünmüş tebrikler Smile

hayırlısı olsun bakalım da niye benim şimdi haberim oldu Tongue
Ara
adyge55
evet admin cvp ver bakalım niye şimdi haberi olmuş Big Grin
Ara
€BeRimSin
Sayın yönetim Tongue Bu Arkadaşını Davet Et nasıl çalışıyor ... Tıkladım sonuç aşağıdaki gibidir.

€zBeRimSin, Bu Sayfaya giriş yetkiniz yok. Bunun olası sebepleri aşağıda sıralanmıştır:
[INDENT]
  1. Üyeliğinizi Aktifleştirmediniz. ya da üyeliğiniz geçici bir süreliğine durdurulmuş olabilir.
  2. Başka Üyemizin Mesajını değiştiremez, Admin bölümlerine giremezsiniz. Lütfen yetkiniz dahilinde bulunan işlemleri yapınız. Eğer mesaj yazmaya çalışıyorsanız ve bu mesajı alıyorsanız, Admnistratörler mesaj yazılmasını engellemiş ya da moderasyon uyguluyor olabilirler.
[/INDENT]
sıla
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sayın yönetim Tongue Bu Arkadaşını Davet Et nasıl çalışıyor ... Tıkladım sonuç aşağıdaki gibidir.

€zBeRimSin, Bu Sayfaya giriş yetkiniz yok. Bunun olası sebepleri aşağıda sıralanmıştır:
[INDENT]
  1. Üyeliğinizi Aktifleştirmediniz. ya da üyeliğiniz geçici bir süreliğine durdurulmuş olabilir.
  2. Başka Üyemizin Mesajını değiştiremez, Admin bölümlerine giremezsiniz. Lütfen yetkiniz dahilinde bulunan işlemleri yapınız. Eğer mesaj yazmaya çalışıyorsanız ve bu mesajı alıyorsanız, Admnistratörler mesaj yazılmasını engellemiş ya da moderasyon uyguluyor olabilirler.
[/INDENT]

evet Hasancık doğru söylüyo Big Grin nasıl olcak ??
Ara
CaNaT
Linkte tıklandığında aşağıdaki gibi bir sayfa açılacaktır ...

image-D85B_49B67F30.jpg
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forum Hatalarını Bildirin Leader 65 5,919 10-18-2010, Saat: 09:04 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Tema (Forum görünüm renk vs. değişikliği) Leader 49 2,501 12-31-2007, Saat: 09:50 AM
Son Yorum: Leader
  Forum oyunları Leader 0 722 05-22-2007, Saat: 01:08 AM
Son Yorum: Leader
  Forum istati?imiz nedir ? Firari Fırtına 32 2,312 10-01-2006, Saat: 01:33 AM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:33 AM