:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tema (Forum görünüm renk vs. değişikliği)
Leader
Merhaba arkadaşlar. Forum teması hakkında görüşlerinizi öğrenmek isterim.

Benim şuan kullanmak istediğim tema: http://www.duygusuz.com/forum/?styleid=1 dır.

Tabi eskisi kalsın diyenler de olacaktır. Bunun için sizden tema hakkında önerilerinizi bekliyorum. Nasıl ve ne renk temalar duygusuz.com a daha çok yakışır.

Not: Eski temaya dönmek için: http://www.duygusuz.com/forum/?styleid=4

Sevgilerimle,
GCLRNFNS
tolgaa sakın abii kendimi öldürürümmmm fallaaa bu rengi koyarsannn....Big GrinBig Grin
tolga abii sen tema yı siyah yada turuncu yap gör soraaa sayfayııı...Smilehülya avşar bile bizim forma gelir fallaBig Grin

rengimizzz sarı olsada bu renk ii hem benim dedigimm dediktir
kimse üstüne laf komass karar verilmiştir eskisi kalıyoo abiii.::Big Grin
Ara
EndLess
tolga abı atılla abı böle dedı yaa ınat dıgılmı eskısını degıstır.. s en kendı dusundugunu koy ben begendım Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
MaNeSiA
her site o temayı kullanıo sıradan bi tema:S
Ara
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tolga abı atılla abı böle dedı yaa ınat dıgılmı eskısını degıstır.. s en kendı dusundugunu koy ben begendım Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

nan olum dakkA BİR gol birrr
ne ayaksın papucumun topçusu senii:::Big Grin
Ara
EndLess
abı ben sımdı tolga abının degsıtırmek ıstedıgını kullanıyorum kanım ısındı bu temaya gayette hos durmus yanı bı ınsanda bölemı tema zevkı olur TongueTongue: su temanın guzellıgıne bak Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
BEN BEÄžENMEDİM O TEMAYI KENDİ GÖRÜŞÜM TABİ BASİT BENCE ŞUANKİ DAHA DA GÜZEL BU ŞEKİLDE KALSIN ATİLLA ABİME KATILIYORUM...Smile
Ara
Yorgun Yürek
YA VALLA DEİŞTİRMİŞSİNİZ AMA HİÇ GÜZEL OLMADI SAYIN TOLGA BEY BU ÇOK BASİT HERYERDE BÖYLE ESKİSİ DAHA GÜZEL ......
Ara
EndLess
abvlam en altta sag kosede temaları degıstırebılecegıon bı bölum var Big GrinBig Grin: orayı tıkla duygusuz 2 yı sec eskı halıne donsun Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:abvlam en altta sag kosede temaları degıstırebılecegıon bı bölum var Big GrinBig Grin: orayı tıkla duygusuz 2 yı sec eskı halıne donsun Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
CIX BEN BULAMADIM YA Sad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forum Hatalarını Bildirin Leader 65 5,926 10-18-2010, Saat: 09:04 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Forum üyeliği kapatılmıştır. Leader 43 3,203 06-02-2009, Saat: 09:33 PM
Son Yorum: deli yürek
  Forum oyunları Leader 0 723 05-22-2007, Saat: 01:08 AM
Son Yorum: Leader
  Forum istati?imiz nedir ? Firari Fırtına 32 2,314 10-01-2006, Saat: 01:33 AM
Son Yorum: Firari Fırtına