:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bn diiL o reziL oLdu:Dsonrada ben:D:D
_AyLin_
ben ve arkadaşım okul çıkışı dersaneye gittik dönüşte her zamanki gibi kapışıyoduk bende ona gıcıklık olsun diye bilirsiniz mavi minibüsler var onlarına en arkada en dip köşeye oturdum işte oda geldi sonra yer kalmadı okulun müdür yrdımcısı bindi . Benim arkadaş yerini verdi işte hoca yanımda konuşuyoruz işte 3müzç Sorular soruyo hangi sınıf diye bana aylin kızm sen a' şubesine mi b'şubesine mi gidiosn dedi bnde yok hocam c' dedimBig GrinBig Grinhoca rezil oldu.

aynı anda şarkı dinlemeye başladımBig GrinBig Grin işte arkadaş ayaktaydı bn de gülben ergenin süpriz şarkısını dinliyorumBig Grinişte minibüsten indik kız dediki senin bana kadar geliyodu bende o an bittim gitti güzelim karizma:pisik:
Ara
Seyduna
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
PesmisT GirL
Big GrinBig Grin béN yapmam ama bi arkım hep yapardı insanLarın yanında onu tanımıormu$ qibi yapardık Tongue
Ara
riukeen
öle kulaklıktan bi ses çıkaranlar varki git kafasına vur benim gibi kimsenin duyamayacağı şekilde dinlein ..Tongue
Ara
Patikli_Penguen
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Ara
_AyLin_
kulaklıkta sorun vrdı bn duymuyodm Big GrinBig Grin hahha dışarı ses veriyodu pöff... salyangoz kulaklıkBig Grin
Ara
bbuussee
:kop::kop::kop::kop:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  o Baskasinin kolluna girdi bende rezil oldum:D BiRiciGim 50 3,521 06-16-2008, Saat: 02:06 PM
Son Yorum: BiRiciGim
  ancak bu kadar rezil olunur ZeNabiN 41 3,164 04-03-2008, Saat: 09:46 PM
Son Yorum: ZeNabiN
  Hanım Efendiye Rezil Oldum bloody_rose 0 660 01-24-2008, Saat: 11:23 PM
Son Yorum: bloody_rose
  öldü sindy 5 832 09-10-2007, Saat: 02:30 AM
Son Yorum: iLLeth.!
  ancak bu kadar rezil olunur ZeNabiN 0 686 06-17-2007, Saat: 06:08 PM
Son Yorum: ZeNabiN

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:24 PM