:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: bn diiL o reziL oLdu:Dsonrada ben:D:D
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
ben ve arkadaşım okul çıkışı dersaneye gittik dönüşte her zamanki gibi kapışıyoduk bende ona gıcıklık olsun diye bilirsiniz mavi minibüsler var onlarına en arkada en dip köşeye oturdum işte oda geldi sonra yer kalmadı okulun müdür yrdımcısı bindi . Benim arkadaş yerini verdi işte hoca yanımda konuşuyoruz işte 3müzç Sorular soruyo hangi sınıf diye bana aylin kızm sen a' şubesine mi b'şubesine mi gidiosn dedi bnde yok hocam c' dedimBig GrinBig Grinhoca rezil oldu.

aynı anda şarkı dinlemeye başladımBig GrinBig Grin işte arkadaş ayaktaydı bn de gülben ergenin süpriz şarkısını dinliyorumBig Grinişte minibüsten indik kız dediki senin bana kadar geliyodu bende o an bittim gitti güzelim karizma:pisik:
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Big GrinBig Grin béN yapmam ama bi arkım hep yapardı insanLarın yanında onu tanımıormu$ qibi yapardık Tongue
öle kulaklıktan bi ses çıkaranlar varki git kafasına vur benim gibi kimsenin duyamayacağı şekilde dinlein ..Tongue
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
kulaklıkta sorun vrdı bn duymuyodm Big GrinBig Grin hahha dışarı ses veriyodu pöff... salyangoz kulaklıkBig Grin
:kop::kop::kop::kop: