:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
o Baskasinin kolluna girdi bende rezil oldum:D
BiRiciGim
Aslinda Yazmicaktim Ama Vazgectim...Big Grin
Cuma Günü Okuldayiz Iste.. Mestek Okulu Baya Büyükler Oluyor Ama Genclerde Var Tabi
Neyse Ders Biti Bizim Alta Cafe Var Iste Ben Asaga Dogru Yönleniyordum Merdivenlerdeyim Asagiya Iniyodum.. Arkadasim, Leyla O Gün Derste Cok Dalgindi Ben 5 Merdiven Asadayim Oda Yokarda Az Iste Kafasi Yana Bakiyor Ben Diye Bir Erkegin Kolluna GirmisBig GrinBig Grin:yikildim: ve Dönupe ciden benmiyim diye bakma geregi duymamisBig Grin oglan kolluna bakiyor benim arkadasBig Grin oglan seslenmemis herhalde hava yapiyodu oglanin kankalari yaninda cünküBig Grin
sonra bir an elli oglanin belline degmis galiba benim salak arkadasin kafasi hala yana bakiyorBig Grin hocaya bakiyor yaniBig Grin iste oglanin bellini ellemisBig GrinBig Grin Azra Senin Cantan Belline Bagli Degilmidi DiyoBig Grin bende o gün yandan takmistim cantami isteBig Grin oglanin kankalari kirilmis gibi gülmeye basliyorBig Grin benim salak arkadas kafayi bi dönderiyokiBig Grin oglanin kolluna girmisBig Grin:yikildim: oglanlar devam güluyorBig Grin bende nerde kaldi bu diye bi yokari bakiyomkiBig Grin oglanin kollundaBig Grin leyla napiyosun orda gelsene buraya diyomBig Grin biseyden cakmiyomyaBig Grin leylanin kafa kip kirmiziBig Grin oglanlar güluyor kosa kosa yanima geldiBig Grin yürü azra cabuk gidelim diyeBig Grin tutu kolumdanBig Grin bende gec anlamadimBig Grin ha bu sefer tam isabet dedim gülmeye basladimBig Grin arkadasim gülmuyor asagiya cafeye indikBig Grin anlati ben güluyom hemde fena herkez bana ve arkadasima bakiyorBig Grin oglanlarda geldi yanimizaBig Grin benim arkadas önce yere bakarak özür dilediBig Grin oglan yüzüme bak istersen dediBig Grin neyse özür dilediBig Grin sonra bi daki tenefuste oglan kollun gösterdi ve güldüBig Grin anlicaginiz tüm okula rezil olduBig Grin bende az oldum gibiBig Grin herkez bana tuaf tuaf bakiyorBig Grin ayy ama ne gündü yaBig Grin
Ara
~uqqaLa~
bi de çocukLa kız aşık oLuomş birbirLerine Tongue

ben de metro çkışında abim diye bi adamın koluna grmişTimBig Grin ses de çkarmıolar ki anlamasam gidecem onunla Big GrinBig Grin
Ara
PCKoPaT
Ahahha :yikildim:
Âh be.
Ara
BiRiciGim
Big Grin aynen uqqala oglan birsey dememisBig Grin
yorumlar icin tesekürlerBig Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
HehehehBig Grin :yikildim:
Ara
EndLess
Bı bana Sole bı kız Yapısmadı okuLda ..SmileSmileSmileSmile
Ara
BiRiciGim
Bencede hehe saklimsinBig Grin
hmmm serseri gec bi kenara bekle sen o zamanBig Grin
Ara
AfrâsyâB
Abi ben yapışsam sapık kız yapışsa dalgınlık pehh
Ara
ѕqρα кJмя
senin arkadaşın o çocuğa yanık :yikildim:
Ara
BiRiciGim
cikita bak kendin diyosun kizzzBig Grin
[b]ѕqρα кJмя hayir sanmam ya tanimiyokiBig Grin nasil yanik olucakBig Grin[/b]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  dumur oldum EYVALLAH 40 4,314 04-10-2022, Saat: 11:50 PM
Son Yorum: wildfang
  Dumur oLdum :@ The jøkéЯ™ 58 4,437 07-15-2008, Saat: 11:01 PM
Son Yorum: hatice
  bn diiL o reziL oLdu:Dsonrada ben:D:D _AyLin_ 6 983 05-23-2008, Saat: 10:38 PM
Son Yorum: bbuussee
  ancak bu kadar rezil olunur ZeNabiN 41 3,167 04-03-2008, Saat: 09:46 PM
Son Yorum: ZeNabiN
  Hanım Efendiye Rezil Oldum bloody_rose 0 660 01-24-2008, Saat: 11:23 PM
Son Yorum: bloody_rose

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:20 PM