:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uzak Dur Benden!
günahkeçisi
Baştan sona bir yalamışsın hiç olmamış hiç yaşanmamalıymışsın...Ne acı bunu farkedecek kadar körmüş gözlerim bu kadar yalanken benim gözüm aşktan başka birşey görmüyormuş.Ne acı kanmak mı belki aldandım,yanıldım,yaralanadım,çok kırıldım ama öğrendim.Seb kazandığımı düşündüğün her noktada aslında kaybetmişim.Rol yapmışsın sen sevmemişsin beni hiç. Bu yaralamıyor inan beni sevip sevmen değil bu kadar yalan oluşun bir yalancıya sevdalanışım yaktı kavurdu...Yüreğimde bir yangın yaşıyor şuan kor köze döner. külede savrulur...Ama şunu bil bu ahh peşini bırakmıycak bir ömür! Rabbim çok büyük kimler düşmüyor hayat yolunda!? Hep sana mı gülecek hep sen mi kazanacaksın sanıyorsun gün olur devran döner.Benim yaşadıklarımın aynısı başına geldiğinde anlıcaksın ben nerde yanlış yaptı; geç çok geç...
Ne bu dünyada, iki cihanda Allah'ım affetsede ben affetmemseni uzak dur bundan sonra bende bir hiç bile senden daha değerli, bugüne kadar yüreğimde zerre insanlık vardı sana karşı bundan sonra bir damla sevgi bile kalmadı...
Ne yaşarsan yaşa nerde ne yaparsan nefes alıp vermen kimin umrunda artık Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uzak Bir Kalbe Hasret Mektubu! acemhe 0 851 11-14-2010, Saat: 09:09 PM
Son Yorum: acemhe
  SaNa BeNdeN BaşKa "Gitme" DiyeNiN oLmasıN iNşaLLah °¤(MiNik_P€Ri!i)¤° 13 1,966 05-11-2007, Saat: 11:21 PM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Uzak Bir Kentin Uzak ?ark?lar?ndas?n Destina 2 525 10-01-2006, Saat: 03:01 AM
Son Yorum: MasaL_perisi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 05:48 AM