:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uzak Bir Kentin Uzak ?ark?lar?ndas?n
Destina

?imdi uzak bir kentin uzak ?ark?lar?ndas?n sevdi?im.Kimbilir hangi sisli sokakta hangi yalan (ve bir ka? saatlik) sevdan?n pe?indesin yine.

Sana olan sevgimin sonsuzlu?u ve g?c? seni o hayattan ??kar?p kurtarmay? ba?aramad?.

??ine beni de s?r?klerken son anda tutundu?um an?lar beni ya?ama ba?lad? belki de kimbilir.Ama sen gitmeyi sevdin,d??meyi se?tin bir bo?lu?a.Karanl???n olmay? se?tin...

Kendini mutlu san?rs?n ya,kendini kand?r???na yanar en ?ok i?im.Ger?ek a?klar? ?ocuk?a bulursun sanki istesen,elini uzatsan tutacakm??s?n gibi bo? yere avutursun kendini.Oysa ki o a?klar senin ya?ad???n lo?,tozlu,kirli hayata ?ok uzakt?rlar be g?l?m.

Kendini kand?r?rs?n kimbilir ka??nc? yabanc? ten pe?inde yanan arzular?nla ko?arken .Y?re?in yanar bilirim,kendine bile itiraf etmezsin bunu.??indeki o koskoca bo?lukta kendi g?lgelerinle bo?u?ur durursun.Att???n ???l?klar sessizce yank?lan?r duvarlar?nda d?ner sana.Yine de inkar edersin.Mutluyum dersin,a?layan y?re?ini s?ms?k? kapat?rs?n ellerinle a?lad???n? kimse duymas?n diye.Kendinden bile saklars?n a??tlar?n? ama ben duyar?m.Hani hep derdin ya,i?ini okurum senin,ruhunu okurum...

Ne diyorum biliyor musun ? Ke?ke sevdi?im...Ke?ke ben olmayacaksam yine olmasayd?m hayat?nda ama sen g?n ge?tik?e o ?arp?k ya?am?n f?rt?nas?na kap?lm?? bir yaprak gibi oradan oraya savrulmasayd?n.Ke?ke titrek bir mum gibi s?nmek ?zere eriyip gitmeseydin.Ben yan?nda de?ilim diye mutsuzlu?una incinmez miyim san?rs?n.Ke?ke sabah uyand???nda huzurla dolabilseydi i?in de, g?zlerini yava??a a?t???nda yast???nda y?r?yen minicik bir u?ur b?ce?ini g?r?p , benim g?nderdi?imi anlay?p g?l?mseyebilseydin.Ke?ke pencerene konan bir ku? c?v?lt?s?yla uyanabilseydin sevgiyle....

S?zlerim ula?amad? sana,sevgim ula?amad?,sesim,sessizli?im ula?amad?.Ama ke?ke dualar?m sana ula?abilseydi de geceleri ertesi g?n nerede oldu?unu hat?rlayamayaca??n yabanc? kollarda uyumak yerine ak?am sefalar?yla dolu bir bah?ede huzurlu bir melodiyle kalbinde ger?ek sevgi tomurcuklar? a?t???n? m?jdeleyebilseydin bana.Ya da bo?ver s?ylemesen de olurdu,ben ayd?nl??a ula?m??,huzur dolu oldu?unu bilseydim...

Ne yaz?k ki olmuyor...Ben senin i?in g?zya?? d?kt?k?e senin huzursuzlu?unu daha da a??r hissediyorum.Felekten g?nler geceler ?alma tela??ndayken sen, ben asl?nda i?inin nas?l ?aresizce kan a?lad???n? duyuyorum.Elimden bir?ey gelmiyor birtanem,elimden bir ?ey gelemiyor.Ellerimi hi? b?rakmasayd?n ben sen isteyince mutlu olaca??n ba?ka ellere bile seni vermeye haz?rd?m.Anlamad?n,inanmad?n ama tek iste?im senin mutlu olmand?.Sen arka sokaklar?n puslu,kimsesiz gecelerini se?tin bense g?lgeni bile k?skand???m o yollardan ?ekip alamad?m seni.

Gittin... Yanl?? yollara gitti?ini bile bile durduramad?m seni...Duyuramad?m sesimi...Gittin ve gittik?e yitmektesin...G?zya?lar?m ?aresiz,mesafeler ?aresiz...?yle uzaktas?n ki art?k feryatlar?m ?aresiz....

Ara
Bospho?usSs†yle™
hmmm güselmiş Smile
MasaL_perisi
Güzel...
Sitem dolu..
Öfke dorukta..
Paylaşımın için teşekürler..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Uzak Bir Kalbe Hasret Mektubu! acemhe 0 846 11-14-2010, Saat: 09:09 PM