:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SaNa BeNdeN BaşKa "Gitme" DiyeNiN oLmasıN iNşaLLah
°¤(MiNik_P€Ri!i)¤°
Sana, "bir resme bakıp da içinin acıdığı oldu mu?" diye çok sormak istedim. Ama ya bugüne kadar acımadıysa ve bundan sonra da hep acırsa diye korktum. Nereden çıktı şimdi bu deme, ne zaman resmini elime alsam suretine dokunsam bir el uzanıp tâ derinlerden beni bambaşka bir sen’e Bü rünürüyor. Hiç olmadık bir yerde hiç aklımın ucundan geçmeyen bir hatıranın kollarında dolaşıp seni aramak sensizlikte ya da hiç eskimemiş bir resim de alışılmışın dışında. Uzaklıklara hükmedemeyip, bir resimle avunmak zor. Daha dün yanımdayken bugün yokluğunu solumak zulüm. Ne bir dar ağacı, ne de bir kefen. Yanımda olmadığın anlardır beni içten öldüren.

"Bir resme bakıp konuştuğun oldu mu?" diye sorsam sana cevabın ne olurdu? Mesela hiç benim resimlerimle kavga ettin mi? Biliyorum biliyorum bu delilik bana mahsus. Beni benden alıp sende bir ben yapan işte bu. Delilik. Ben sana olan sevgime öyle bir değer biçmişim ki şu dünya yüzündeki farklı farklı milyonlarca aşk çiçeğinden birer damla bal koymuşum içine. Biliyorum ne dersem diyeyim o otobüse bineceksin ve beni bendeki sen’e terk edeceksin. Ben yine sana el sallayacağım kollarım halsiz düşene dek. Biliyorum gözlerini bir an bile ayırmayacaksın benimkilerden otobüs garajı terk edene kadar. Ben seni yine özleyeceğim ve sen bir gün yine döneceksin nasipse.

Dur gitme seni bensiz bir şehire yollamak, beni sensiz bir şehirde mahsur bırakmak zor gelir gönlüme. Kim bilir sensiz günlerimin arşivine kaç sensizlik daha ekleyeceğim. Sensiz kaç güneş doğacak üstüme, bensiz kaç gece geçireceksin. Dur ne olur. Beni sensizliğin acılarına gömme.

Madem gideceksin hayalimi unutma, bir an olsun ayırma yanından. Sen gideceksin ben sana burada özlem biriktireceğim. Biliyorum gitmekten çok da mutlu değilsin. Sen de beni özleyeceksin sen de... Güneşe bakarsan beni, geceye bakarsan da beni hatırla. Bir ses gelirse kulağına şiirim, bir damla düşerse avucuna gözyaşımdır anla. Sen beni özlemeye gidiyorsun ve bunu biliyorsun. Seni seviyorum desem zaten biliyorsun. Hoşça kal desem mümkün değil. Ben sana ne diyeyim ki...

Dönüşün gidişinden kolay olsun. Ben seni kalbimin kapısında bekliyor olacağım. Niye mi? Nasıl cevap verirsem vereyim ne seni ne beni ne de sevgiyi anlatmaya yetmeyecek.Sana benden başka gitme diyenin olmasın inşallah. Bu da sana bedduam olsun. İyi mi?
Ara
Amigo
Harika eline sağlık
Ara
°¤(MiNik_P€Ri!i)¤°
goslerıne sağlık
Ara
cadım_
tskler guzel bı yazı olmuş
Ara
sudenaz19
harika burası ya süper bişey ellerinize sağlık çok güzel olmuş yani artık benimde bir kaç yazımı burda görebilirsn ....
Ara
Gulguzeliii
cok guzel emegıne saglık tesekkurler..
Masal_yuzLu
güzel çok güzel

ellerine yüreğine sağlık
Ara
°¤(MiNik_P€Ri!i)¤°
goslerınıse sağLık
Ara
karçiçeği
çok güsel olmuş emeğine sağlık
Ara
roket55
emeğine sağlık güsel olmu
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GitGide aL???yorum sana... in_love_girl 5 744 04-07-2022, Saat: 06:54 PM
Son Yorum: wildfang
  Ey Yüreğim Şimdi Gitme Zamanı Orhan-38 1 1,105 10-05-2021, Saat: 11:51 AM
Son Yorum: Bey-az
  Gitme Hiç Mavi Düşlerimden... Ebu-CeNDeL 12 3,051 10-05-2021, Saat: 11:49 AM
Son Yorum: Bey-az
  Bir Veda Mektubudur Bu Sana Hiç Verilmeyecek Beyaz 2 737 11-19-2015, Saat: 02:20 PM
Son Yorum: Beyaz
  Bu Yürek Sana Emanet Birtanem.. Orhan-38 0 804 08-09-2012, Saat: 01:42 PM
Son Yorum: Orhan-38

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:39 PM