:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum istati?imiz nedir ?
Firari Fırtına
Son bir haftadır böyleyim . Beni böyle yapanda sizlersiniz , unutmayın . Şahsıma gelen bir hakarette sustunuz , şimdi kalkmış bana forumu karşına alma diyorsun . Almam biliyorsun , almıyorumda zaten . Ama bir kulp takacaksan başka bahaneler üret lütfen . Bu forum sadece bana çalışmıyor , halka açık arz meselesi . Sanada güvenim kalmadı inan buna .

İstediğimin ne olduğunu biliyorsunuz ...
toxique_lierre&b.b.k
ben senin yansitmana yonelik bu tarz yoneldim sana hikaye oldu..(senin verdigin ayrintilardan baska ne cikar?)madem bu kadar kotuyse bu forum neden burdayiz!
bizim ki emekte..laf atinca birisi savunmaya geciyoruz...adminin bu forum icin hala ugrasmasi yada yoldas modlarin yaptigi emek degil mi?ve suda var burasi herkese acik bir forum,onlar insanlari yakasindan tutup uye ol demiyor..her gelenin paylasim dusuklugu de senin gb tercubeli insanlarin yonlendirmesiyle kaliteye ulasir!ya da o seviyesiz ve kisiliksiz halleriyle barinamiyorsa cekip gider...
senin sahsina bir hakaret varsa,bu hakaret eden ve yetkililerle cozulur..suan butun forum bu diyalog trafigiyle karisiyor..anlayanda anlamayanda bir laf atiyor..sen dostumsan ve benden kaynaklanan bir sorunla uzadiysa(ve bu yuzdense sitemin arkandan vurdugumu saniyorsan) bu problem ben cekip giderim,sana da istedigin verilsin...bu formu bu kadar yaralamiyalim!
bana guvenmemen zaten yeni degil!!ben her zaman durustum...isteyen guvenir isteyen guvenmez!ben insanlara kendimi kanitlamak ya da meleklesmek icin diyalog kurmam sadece dogru paylasimlarla arkadas olmak yeterli benim icin!
ben sana dost dediysem sozumu yemem..sana destek olmaktan da kacinmam !yalniz bu konuyu bu kadar sozellestirip her firsatta acik aramak formu karsina almak degilse benim anlayisimla senin anlayis kavramin cakisiyor demektir!bu da normaldir,herkes kendi birikimleri dogrultusun da ve dunya bakisinda yorumlar en kucuk kavrami bile!
her insan kendi kavgasinin adamidir zaten...senin hak aramana degil ki bu sitem,izledigin yontem ve yargilara..
saygilarimi sunuyorum...
bir daha guvensiz paylasimlarla basini agritmiycagimdan emin olabilirsin...
tsk
Ara
Firari Fırtına
Üzmeyelim birbirimizi ... Ben iyi değilim idare et ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forum Hatalarını Bildirin Leader 65 5,918 10-18-2010, Saat: 09:04 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Forum üyeliği kapatılmıştır. Leader 43 3,198 06-02-2009, Saat: 09:33 PM
Son Yorum: deli yürek
  Tema (Forum görünüm renk vs. değişikliği) Leader 49 2,501 12-31-2007, Saat: 09:50 AM
Son Yorum: Leader
  Forum oyunları Leader 0 721 05-22-2007, Saat: 01:08 AM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:24 PM