:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pufsss!!!!!
Leader
Sevgili polemik yaratmaya çalışıp dikkatlerini üzerlerine çekmeye çalışan arkadaşlar,

Bu konu ile ilgili açıklamayı zaten yapmama ve sizde bu açıklamayı görmenize rağmen sadece polemik ve karışıklık yaratmak adına bu konuyu açan ve destekleyen tüm arkadaşları şiddetle kınıyorum!

Bazı üyelerimiz benim şu kadar mesajım gitti, benim bu kadar mesajım gitti diye feryat figan içerisinde yanıp tutuşuyorlar. Sizlere elbetteki hak veriyorum hak vermiyor değilim fakat şu gerçeği asla ve asla unutmamanızı rica ediyorum.

Sizin duygysuz.com'da bir üyelik hesabınız var ve üyelik hesabınızdan bilmemkaç mesajınız gitmiş.

Benim ise bir forumum var ve o forumdan yüzbinlerce mesajım gitmiş. Yönetici arkadaşlarımdan bazıları bilir bu forumun hangi emekler ile bu günlere geldiğini.

Bu emekleri görmezden gelip, bize kan kusan arkadaşları tekrar tekrar kınıyorum!

mhanyaxx bu konuya elinden gelen desteği verip bize olan nefretini sergilemiş. Teşekkürlerimi sunuyorum kendisine.

Benden çok kere moderatörlük talebinde bulundu kendisi.

Bizim yönetici alma politikamız hiçbir zaman fazla mesaj atan üyeleri alma gibi bir politika olmamıştır. Tamamen niyet ile alakalı olmuştur.

Umarım şimdi kendisinin neden duygusuz.com yönetimine alınmadığını anlamıştır.

Son olarak;

:: Duygusuz.com her türlü eleştiriye açıktır. Fakat bundan böyle artniyetli olarak, forumun huzurunu bozacak ve forumdaki düzeni karıştıracak eleştirileri yapanlar yöneticinin insiyatifinde olmak kaydı ile forumdan uzaklaştırılacaktır.

Konuyu anlayışla karşılayan, iyi niyetini ve desteğini bizden esirgemeyen tüm üyelerimize canı gönülden teşekkür etmek istiyorum. :: Duygusuz.com'un bu günlere gelmesine siz sebepsiniz.

Sevgilerimle,

Not: Konu kilitli. Gerekli açıklama burada yapılmıştır. : http://www.duygusuz.com/forum/showthread...49976.html

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 04:19 PM