:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Pufsss!!!!!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5
O Kadar Paylaşım'larım Boşuna Yapmışım yaa yapmıyorum paylaşım maylaşım Bundan SOnra!

Niçin Gitti Şu Nalet Olasacı Reklam'ı Koymak İçin O kadar Kişinin EMeklerimiz Gitti.
sana katılıorum yasın 4000 msjım gıtmıs bosunamı actık bıs bunları bıde anlayıslı olmamısı beqlıorlar onları yasana kdr janımıs cıktı !!!
xsearchgirl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sana katılıorum yasın 4000 msjım gıtmıs bosunamı actık bıs bunları bıde anlayıslı olmamısı beqlıorlar onları yasana kdr janımıs cıktı !!!
al ßenden De 4000'tane... ßöyle işin anlayışımı olur ya mesajlarıma yanmam konularıma yanarım bilgisayarımı Nerden ßaksan buraya kopyaladım yok artık konu monu:kizgin:
yha yasın msjlarımıs yukselsın dıe o kdr ugrastık ettık baq gor msjlar gıdıorr yha duseltılmıormu yhaa ne bıcım ıs bu anlayıs felanda gostermıorum 4000 msjın anlasıyımı oılur Angry
xsearchgirl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yha yasın msjlarımıs yukselsın dıe o kdr ugrastık ettık baq gor msjlar gıdıorr yha duseltılmıormu yhaa ne bıcım ıs bu anlayıs felanda gostermıorum 4000 msjın anlasıyımı oılur Angry
benimde öle :x
yha bu hataı sureklı yapıorlar yasın sıteye ılk uye oldumustum 5 gun oldu sılındım yoq efendmıs neymıs guncellendırme yapılıor sureklı aynı sey adam gbı yapamıorlar sunu o kdr basıt dgl bu kdr msjı yasmak
valla jnm haklısın ama ne yapabilirsin...
Arkadaslar ne oluyor böyle ..mesajlar, konular hepimizin gitti ve azaldi ..
Ama bunun bir mahsuru yok, diye düsünüyorum, cünkü burda olmam bile yeterli ..![ki umuyorum herkez böyle düsünüyor] ..

Saglik olsun diyorum ..Daha önce neler oldu yasadik ..Herseyde oldugu gibi bunuda basaricagiz (; ..

Sevgiyle ..
bıs bsy yapmıacas admınler yapsın yha gerı alamıorlarmı o kdr se gıttı asırı sınır olduım ztn bıde anlayıs beqleın dıorlar yha ne anlayısı yha
SevDa YürekLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkadaslar ne oluyor böyle ..mesajlar, konular hepimizin gitti ve azaldi ..
Ama bunun bir mahsuru yok, diye düsünüyorum, cünkü burda olmam bile yeterli ..![ki umuyorum herkez böyle düsünüyor] ..

Saglik olsun diyorum ..Daha önce neler oldu yasadik ..Herseyde oldugu gibi bunuda basaricagiz (; ..

Sevgiyle ..Smile
ben ole dusunmuorum artık
Sayfalar: 1 2 3 4 5