:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pufsss!!!!!
mhanyaxx
O Kadar Paylaşım'larım Boşuna Yapmışım yaa yapmıyorum paylaşım maylaşım Bundan SOnra!

Niçin Gitti Şu Nalet Olasacı Reklam'ı Koymak İçin O kadar Kişinin EMeklerimiz Gitti.
Ara
xsearchgirl
sana katılıorum yasın 4000 msjım gıtmıs bosunamı actık bıs bunları bıde anlayıslı olmamısı beqlıorlar onları yasana kdr janımıs cıktı !!!
Ara
mhanyaxx
xsearchgirl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sana katılıorum yasın 4000 msjım gıtmıs bosunamı actık bıs bunları bıde anlayıslı olmamısı beqlıorlar onları yasana kdr janımıs cıktı !!!
al ßenden De 4000'tane... ßöyle işin anlayışımı olur ya mesajlarıma yanmam konularıma yanarım bilgisayarımı Nerden ßaksan buraya kopyaladım yok artık konu monu:kizgin:
Ara
xsearchgirl
yha yasın msjlarımıs yukselsın dıe o kdr ugrastık ettık baq gor msjlar gıdıorr yha duseltılmıormu yhaa ne bıcım ıs bu anlayıs felanda gostermıorum 4000 msjın anlasıyımı oılur Angry
Ara
mhanyaxx
xsearchgirl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yha yasın msjlarımıs yukselsın dıe o kdr ugrastık ettık baq gor msjlar gıdıorr yha duseltılmıormu yhaa ne bıcım ıs bu anlayıs felanda gostermıorum 4000 msjın anlasıyımı oılur Angry
benimde öle :x
Ara
xsearchgirl
yha bu hataı sureklı yapıorlar yasın sıteye ılk uye oldumustum 5 gun oldu sılındım yoq efendmıs neymıs guncellendırme yapılıor sureklı aynı sey adam gbı yapamıorlar sunu o kdr basıt dgl bu kdr msjı yasmak
Ara
mhanyaxx
valla jnm haklısın ama ne yapabilirsin...
Ara
ÐŽeşaren
Arkadaslar ne oluyor böyle ..mesajlar, konular hepimizin gitti ve azaldi ..
Ama bunun bir mahsuru yok, diye düsünüyorum, cünkü burda olmam bile yeterli ..![ki umuyorum herkez böyle düsünüyor] ..

Saglik olsun diyorum ..Daha önce neler oldu yasadik ..Herseyde oldugu gibi bunuda basaricagiz (; ..

Sevgiyle ..
Ara
xsearchgirl
bıs bsy yapmıacas admınler yapsın yha gerı alamıorlarmı o kdr se gıttı asırı sınır olduım ztn bıde anlayıs beqleın dıorlar yha ne anlayısı yha
Ara
xsearchgirl
SevDa YürekLi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkadaslar ne oluyor böyle ..mesajlar, konular hepimizin gitti ve azaldi ..
Ama bunun bir mahsuru yok, diye düsünüyorum, cünkü burda olmam bile yeterli ..![ki umuyorum herkez böyle düsünüyor] ..

Saglik olsun diyorum ..Daha önce neler oldu yasadik ..Herseyde oldugu gibi bunuda basaricagiz (; ..

Sevgiyle ..Smile
ben ole dusunmuorum artık
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:51 AM