:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
__başka söz yok SeVgİlİ...
eRCi
Sevmek gönül işiydi bilirdim… Gecenin kör bir vaktinde yıllanmış yaralarına merhem olmak her yiğidin harcı değildi… Geldim… Deli kız türküleri söyleyen yüreğime, yüreğini aldım da geldim…

Hep birikinti sevdalarmış yaşanan önceleri… Şimdilerde sen gurbetçiysen, sende bir ömür kalmaya geldim… Gözlerini ışık bildim, uzayan yollarımı bir çırpıda bitirdim be can, işte geldim…

Hazırlan, cümlelerindeki öznelerin olmaya, yüklemlerinden olumsuzlukları atmaya geldim…

Ben ki bir yürek, kuşun kanadında… Ben ki bir mehtap, gözlerinin denizinde… Ben ki bir deli sevdalı, sana hasret sevdaların özünde…

Gözlerimin SEN’liğinde en sevdiğim şarkının nakaratısın dudaklarımdan dökülen… Her şey tam tekmil sevdadan yana yüreğimde… Rüzgarında savrulurken yaprak misali, kaybedecek vakit yok, bir nefeste dolmalısın içime… Tüm olumsuz koşullara rağmen koşmalısın gözlerime, oradan da yüreğime akmalısın deli bir nehir gibi…

Sana başka sözüm yok sevgili…
“Sevda yaralısı yüreğine değdikçe yüreğim, umut yolcusu iki asi yürek olmalıyız…”
cadım_
“Sevda yaralısı yüreğine değdikçe yüreğim, umut yolcusu iki asi yürek olmalıyız…”

sen mı yazıosun bunları yaaa?
cok guzeldii
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gece ve sevgili yalnızlığım... €BeRimSin 10 506 04-12-2022, Saat: 11:50 AM
Son Yorum: wildfang
  HaYaliNİZDeKi AŞk SeVgİli İDeaLiNİz ? experiance 21 1,428 04-11-2022, Saat: 03:41 AM
  G?c?m yok... Ey sevgili t?kendim art?k! ?ek ipimi ?leyim... PaPaTYa_PReNSeS 3 330 04-07-2022, Saat: 12:14 PM
  Bu SeNiN SoN Gidi?iN OLsuN SevGiLi €BeRimSin 3 493 04-04-2022, Saat: 12:29 AM
  sevgili!! PaPaTYa_PReNSeS 4 297 04-03-2022, Saat: 04:54 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 07:28 PM