:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni çok özledim
*乃ム√u丂u*
saol....Wink
Ara
*乃ム√u丂u*
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:apla eline saglııkk yaa güsel resimlerdiiiii vallaa.....Big Grin
önemli olan resimler değil ki önemli olan neyin özlemi oldugu yani aslı önemli konun...

begenmene sevindim..inşallah sevdiklerindne ayrı kalmazsın...
Ara
*乃ム√u丂u*
şizofren_nyks Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haklısın hiç ayrılık olmasa keşke Smile yaa bazen işte özlem çok çekilmez hal alıyo,istiyosunki sevdiğin hep yanında olsun hiç ayrılmasın bir saniye bile Smile ama evet özlemek bazen güzel,özliyelim evet ucunda kavuşacağını bilince hasreti çekebiliyosun Smile sevenlerin biran önce bir araya gelmesiii ve araya uzun özlemlerin girmemesi dileğiyle...tekrar sağolasın Smile
sende saolasın Wink cok haklısın ucunda kavusacagını biliyorsan özlemek güzel...

iyi dileklerin için coook sağol...Yüreğin dert görmesin...
Ara
şizofren_nyks
Sende sağolasın Smile seninde yüreğin dert görmesin Smile
Ara
Qetesh
emeğine yüreğine sağlık bavusuSmile
Ara
*乃ム√u丂u*
saol adem...

ben çok özledim yaaa sevdiğimi Sad
Ara
CReATuRE
çok güzeller emeğine sağlık...inşallah en kısa zamanda sevdiğin insanla biraraya gelirsin bir daha ömür boyu ayrılmamak üzere...
*乃ム√u丂u*
çok teşekkür ederim CReATuRE inşallah dediğin gibi olur ama daha önümüzde uzun günler aylar var yaaaSad

sabır yarabbim sabır.gün geçtikçe dayanılmaz oluyor ama sabır.sabrın sonu selamettir...

kimse sevdiğinden uzak olmasın birgün bile görmeyecek kadar ayrılmasın....
Ara
CReATuRE
sevdiğin seni sevdikten sen onu sevdikten sonra zamanmış mesafelermiş vs...vız gelir bence...Şöyle düşün ve o zamanı öyle atmatmaya bak istersen...Bu zamanın sonunda sevdiğim insana kavuşacagım demen yeterli... WinkWinkWink

o zaman da bu zamanın nasıl geçtiğini anlamzsın bile...
*乃ム√u丂u*
muhakkak öle ben isyan etmiyorum sadece alıştım varlığına ve özledim.ömrüm boyunca bekleyecek olsam gene beklerim geleceğini bildikten sonra ama bir yerden de sende hak verirsin ki çok zoruna gidiyor insanın...o insan senın sevdiğin,ruheşin..

3 ,5 günlük askım cicim dediğin insan değil sözlün...böyle olunca daha bir çok koyuyo insanın yüreğine...

neyse yaaa ben askımı beklerim oda beni bekler bekleşir gideriz böyleSmile

saol iyi dileklerin ve yorumun için.Yüreğin dert görmesin senınde...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sadece Ben SevmeliYİm Seni...(s&s) >As!_M€L€q< 25 1,462 04-14-2022, Saat: 06:26 PM
Son Yorum: wildfang
  Mühürledim Seni Kalbime....(s&s) >As!_M€L€q< 5 618 04-13-2022, Saat: 06:58 AM
  Seni ÇoK Ama ÇoK S€viyoRum Bitanem ( H&P ) €BeRimSin 5 544 04-12-2022, Saat: 08:27 AM
  Seni Seviyorum AnGeL_BAbe & HAgİ_1905 HaGi_1905 32 1,295 04-11-2022, Saat: 02:26 AM
  Aşkım Seni Çok Seviyorum (H&P) €BeRimSin 11 750 04-10-2022, Saat: 11:41 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 02:30 PM