:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni çok özledim
*乃ム√u丂u*
sendenayrgezengh4.png

Sensizliğin kaçıncı demi bilmiyorum ama bedenim uzak olsada , yüreğim sende...

kokunuzledimwp4.jpg

özledim çok özledim sevdiğim...

szveriyorumbeklebenimd1.gif

Geleceğim sevdiğim bekle beni

GELECEÄžİM...

benivermeellerebk6.jpg

Verme beni ellere...

sevdimbensenidf2.jpg

Sevdim ben SENİ..

sonsuzakadartk3.jpg

N'olur bırakma ellerimi

sonsuza kadar böyle kalalım seninle...

...Seni çok özledim...
Ara
şizofren_nyks
yok ben bu gece salya sümükkk :'( ühüüüüüüüüü harikaaa yaa resimler sözlerrrrrrr.....eline sağlık Smile
Ara
*乃ム√u丂u*
saolasın....

ağlama yaaaSad
Ara
şizofren_nyks
ühüüüü :( yaa tam hani derlerya yüreğimden vurdunn :( müthiş yaaaaaa.bendeee özlem içindeyim bugünlerde cuk diye oturdu bu yazılar resimler bana....iyiki paylaştın yaaa sagolasın canım :)
Ara
*乃ム√u丂u*
sende saolasın...

özlemek güzelşeyde keşke su kahreden ayrılıklar olmasaSad
Ara
kuzeysel
...kokunun tazeliğini ,gülüşünün gamzeliğini, duruşunun bebekliğini.... görüyorsun işte özlemenin kafiyeli seronomisi böyle... ya içimizde kopan o anlam bile tayin edemediğimiz avuntularımız...bu zamana denk sölediğim-sölediğin ...tüm sözler vuslatla ..aşkla...gelecekle... en önemlisi biz için sölediklerimiz... bugünün yarına 5 dakka kalası... ben seni ... sen beni hala sevmeye devam ediyoruz... aylardır hasret kaldıgımız o kokumuza biraz daha yaklasıyoruz. 5 dakka sonra... seni çok seviyorum bavus aşkım benim.... seni çok seviyorum bebek bavusum benim.....
Ara
şizofren_nyks
*乃ム√u丂u* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sende saolasın...

özlemek güzelşeyde keşke su kahreden ayrılıklar olmasaSad

haklısın hiç ayrılık olmasa keşke Smile yaa bazen işte özlem çok çekilmez hal alıyo,istiyosunki sevdiğin hep yanında olsun hiç ayrılmasın bir saniye bile Smile ama evet özlemek bazen güzel,özliyelim evet ucunda kavuşacağını bilince hasreti çekebiliyosun Smile sevenlerin biran önce bir araya gelmesiii ve araya uzun özlemlerin girmemesi dileğiyle...tekrar sağolasın Smile
Ara
*乃ム√u丂u*
kuzeysel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:...kokunun tazeliğini ,gülüşünün gamzeliğini, duruşunun bebekliğini.... görüyorsun işte özlemenin kafiyeli seronomisi böyle... ya içimizde kopan o anlam bile tayin edemediğimiz avuntularımız...bu zamana denk sölediğim-sölediğin ...tüm sözler vuslatla ..aşkla...gelecekle... en önemlisi biz için sölediklerimiz... bugünün yarına 5 dakka kalası... ben seni ... sen beni hala sevmeye devam ediyoruz... aylardır hasret kaldıgımız o kokumuza biraz daha yaklasıyoruz. 5 dakka sonra... seni çok seviyorum bavus aşkım benim.... seni çok seviyorum bebek bavusum benim.....
...Bende seni çoook seviyorum canım aşkım...

bugünün yarına 5 dakka kalası

özlemlerin pekiştiği 5 dakka

hasrete hasret eklediği 5 dakka..

ne zaman biter bu 5 dakkalar...

...Seni çok özledim...
Ara
helen
çok güzel olmuş emegne sağlıkSmile
Ara
GCLRNFNS
apla eline saglııkk yaa güsel resimlerdiiiii vallaa.....Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sadece Ben SevmeliYİm Seni...(s&s) >As!_M€L€q< 25 1,460 04-14-2022, Saat: 06:26 PM
Son Yorum: wildfang
  Mühürledim Seni Kalbime....(s&s) >As!_M€L€q< 5 617 04-13-2022, Saat: 06:58 AM
  Seni ÇoK Ama ÇoK S€viyoRum Bitanem ( H&P ) €BeRimSin 5 544 04-12-2022, Saat: 08:27 AM
  Seni Seviyorum AnGeL_BAbe & HAgİ_1905 HaGi_1905 32 1,293 04-11-2022, Saat: 02:26 AM
  Aşkım Seni Çok Seviyorum (H&P) €BeRimSin 11 750 04-10-2022, Saat: 11:41 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 07:44 AM