:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Seni çok özledim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
sendenayrgezengh4.png

Sensizliğin kaçıncı demi bilmiyorum ama bedenim uzak olsada , yüreğim sende...

kokunuzledimwp4.jpg

özledim çok özledim sevdiğim...

szveriyorumbeklebenimd1.gif

Geleceğim sevdiğim bekle beni

GELECEÄžİM...

benivermeellerebk6.jpg

Verme beni ellere...

sevdimbensenidf2.jpg

Sevdim ben SENİ..

sonsuzakadartk3.jpg

N'olur bırakma ellerimi

sonsuza kadar böyle kalalım seninle...

...Seni çok özledim...
yok ben bu gece salya sümükkk :'( ühüüüüüüüüü harikaaa yaa resimler sözlerrrrrrr.....eline sağlık Smile
saolasın....

ağlama yaaaSad
ühüüüü :( yaa tam hani derlerya yüreğimden vurdunn :( müthiş yaaaaaa.bendeee özlem içindeyim bugünlerde cuk diye oturdu bu yazılar resimler bana....iyiki paylaştın yaaa sagolasın canım :)
sende saolasın...

özlemek güzelşeyde keşke su kahreden ayrılıklar olmasaSad
...kokunun tazeliğini ,gülüşünün gamzeliğini, duruşunun bebekliğini.... görüyorsun işte özlemenin kafiyeli seronomisi böyle... ya içimizde kopan o anlam bile tayin edemediğimiz avuntularımız...bu zamana denk sölediğim-sölediğin ...tüm sözler vuslatla ..aşkla...gelecekle... en önemlisi biz için sölediklerimiz... bugünün yarına 5 dakka kalası... ben seni ... sen beni hala sevmeye devam ediyoruz... aylardır hasret kaldıgımız o kokumuza biraz daha yaklasıyoruz. 5 dakka sonra... seni çok seviyorum bavus aşkım benim.... seni çok seviyorum bebek bavusum benim.....
*乃ム√u丂u* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sende saolasın...

özlemek güzelşeyde keşke su kahreden ayrılıklar olmasaSad

haklısın hiç ayrılık olmasa keşke Smile yaa bazen işte özlem çok çekilmez hal alıyo,istiyosunki sevdiğin hep yanında olsun hiç ayrılmasın bir saniye bile Smile ama evet özlemek bazen güzel,özliyelim evet ucunda kavuşacağını bilince hasreti çekebiliyosun Smile sevenlerin biran önce bir araya gelmesiii ve araya uzun özlemlerin girmemesi dileğiyle...tekrar sağolasın Smile
kuzeysel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:...kokunun tazeliğini ,gülüşünün gamzeliğini, duruşunun bebekliğini.... görüyorsun işte özlemenin kafiyeli seronomisi böyle... ya içimizde kopan o anlam bile tayin edemediğimiz avuntularımız...bu zamana denk sölediğim-sölediğin ...tüm sözler vuslatla ..aşkla...gelecekle... en önemlisi biz için sölediklerimiz... bugünün yarına 5 dakka kalası... ben seni ... sen beni hala sevmeye devam ediyoruz... aylardır hasret kaldıgımız o kokumuza biraz daha yaklasıyoruz. 5 dakka sonra... seni çok seviyorum bavus aşkım benim.... seni çok seviyorum bebek bavusum benim.....
...Bende seni çoook seviyorum canım aşkım...

bugünün yarına 5 dakka kalası

özlemlerin pekiştiği 5 dakka

hasrete hasret eklediği 5 dakka..

ne zaman biter bu 5 dakkalar...

...Seni çok özledim...
çok güzel olmuş emegne sağlıkSmile
apla eline saglııkk yaa güsel resimlerdiiiii vallaa.....Big Grin
Sayfalar: 1 2 3