:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nisanlım beni aldattı :((((
chatlaq
yhaa gerçekten çok üzüLdüm ve snrlendim ..

$enn sevgni hketmiomuş ..

neyseki bnu önceden farkettin ..

SadSadSadSad
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
sozlerımı sakın yanlıs anlama ama ıyı kı de dugunden once aldatmıs ve sende bunu ıyı kı gormussun bılıyorum bu kotu bır tecrube ancak herseyı gec ıken degıl yok yakın ıken farkedebılmen ve evlılık gıbı onemlı bır ızdıvaca adım atmadan once neyın ne oldugunu ferkederek gerı adım atmıs oldun...elbettekı bole olması gerekmıyordu ama ınan kı sevgının askın degerını bılmek cok zor cunku bu ınsanlara agır gelıyor hafıf gorulsede bu tur duygular tasıması oldukca guc ve sen degılde o kaybettıgıne aglasın be dost.... bunları solemesı de ınan kı yasamak kadar zor ama uzulmen hıcbırseyı degıstırmeyecek ama mutlu olman ve hayata sımsıkı sarılman her ne olursa olsun ınsanlara karsı guvenını yıtırmemen her zaman sana bıseyler kaybettırmez kazandırırda o yuzden lutfen kendını sıkma ve yoluna devam et ve arkadasım yolun acık olsun....sevgılerr.....
Ara
yağmur tanecikleriii
yaaa yazıklar olsun böyle bişey naısl yapa biliyolar yaaa canım benimm dünya yuvarlaktırr emin ol ona gore de bi hesabı vardırr sen o guzel gözlerını aglayarak yorma üzme kendını kendını şanslı hisset bide evlendıkten sonra bu olay olsaydıı ne olurduuuuu KENDİNE COK CİCİŞ BAK HAYAT COK KISA AGLAMAKLA GEÇİRMMEEE SANAL DA OLSA ELIMIZDEN GELEN DESTEGI VERMEYE HAZZIRIM Wink YETERKI SEN ÜZÜLMESmile)
Ara
hüzünumuttur
hayatta hiç bişey senin canın dan önemli değil beterin beteri var hiç bi zaman unutma seven insan aldatmazz demekki sevmiyomuş senin adına çok üzüldüm ama on binkere pişman olduğuna eminim ama son pişmanlık fayda etmez
Ara
bebiS
melekkkk seni kaybettii için o üzülsün neler varyaa....
Ara
denizgül
gercekte ck üzdüm...ama bosver o seni kayıp etti hayat herşey ragmen yaşamay değer unutma
Ara
Shrewish
Ne diyeceğimi biLemiyorum. Geçmiş oLsun demekten başka.
En iyi erkeğin köküne kibrit suyu demişti bir arkadaşım.
Umarım ikiniz sağduyuLu bir şekiLde oLayı bir çzüme kavuşturursunuz....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  acaba beni seviyor mu? sunurk 12 1,394 10-09-2008, Saat: 09:35 PM
Son Yorum: nesil!
  öldür beni anne mehmetkılıc 1 486 01-05-2008, Saat: 10:26 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  benim hatam neydi ellere sattın beni djseninim 21 1,949 12-26-2007, Saat: 11:24 AM
Son Yorum: adyge55
  beni gerçekten seviyo mu -x-x- 6 826 05-26-2007, Saat: 10:58 AM
Son Yorum: gzm-aşık

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 05:04 PM