:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
acaba beni seviyor mu?
sunurk
3 haftadır bir kız bana uzun uzun bakıp duruyo bende çaktırmadan ne bakıyo diye bakıyom.şimdi öğretmen ders anlatıyo bende öğretmen dinliyom öğretmen sınıfta geziniyo gezinirkende ben onu izliyom sonra işte o bakan kızın yanında durdu ben öğretmene bakıyom o bana, sinir olmaya başladım.sonra ben kitap okuyorum iyice daldım kitapa arkama döndüm bana bakıyormuş yineSad:acaba beni seviyor mu?seviyorsa bişiler desin bakıp durmasın benim söleme mi beklemesin çünkü ben onu sevmiyorum.ne yapmalıyım ?
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Eğer sen sevmiyorsan ondan da bişeyler bekleme neden biliyormusun bak kendi ağzınla diyorsun ki gelsin seviyorsa söylesin neden söylesin ki bırakıcaksın o zaman herkes baktığı ile kalıcak sende yoluna bakıcaksın (:

gönlünce olsun herşey bide allah yardımcın olsun.
ah sevmek aslında ne güzel keşke sende de karşılığı olsa.
görüyoruz karşılığı olanlarında cesaretleri yok gidip söylemeye eğer bi gün birine gerçekten bişeyler hissedersen sakın içine atma git yüreğini dinle derim ben sonra pişman olma.yaşayacağın seni bekleyen ne güzellikler vardır kaçırma derim..
Ara
esmeriim
sen sevmiyorsun madem onunda gelip sana bir şey söylemesinin bir anlamı yok hiç bir şey yapma bekle zaten sevmiyorsunda
Ara
sunurk
oke anladım
Ara
Firari Fırtına
Sana uzun uzun bakıyor ise , seviyordur demek yanlış olur .

Sana uzun uzun bakacağına , böyle duygulu duygulu baksın o daha da belirli bir sevmedir .

Sevg ...
Ara
riukeen
bence 45 derece açıyla bakarsa sırıksıklam aşık 50 ise durum fena Big Grin

yanında açı ölçer taşı
Ara
_AL0n3_
aLLahım yaa Big Grin sevmiosan niee söyLemesini istiosun kiBig Grin
eeR karşıLık vermiceksen sende bakma bari de o da umutLanmasın
Ara
nesil!
ya arkadas sen nerdensin? çok mrk ettim aynı sorun bndede varda Big GrinBig Grin
Ara
Firari Fırtına
:d:d ..................
Ara
nesil!
sunurk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:3 haftadır bir kız bana uzun uzun bakıp duruyo bende çaktırmadan ne bakıyo diye bakıyom.şimdi öğretmen ders anlatıyo bende öğretmen dinliyom öğretmen sınıfta geziniyo gezinirkende ben onu izliyom sonra işte o bakan kızın yanında durdu ben öğretmene bakıyom o bana, sinir olmaya başladım.sonra ben kitap okuyorum iyice daldım kitapa arkama döndüm bana bakıyormuş yineSad:acaba beni seviyor mu?seviyorsa bişiler desin bakıp durmasın benim söleme mi beklemesin çünkü ben onu sevmiyorum.ne yapmalıyım ?

kardes sn kayseriden msn __?;Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  nisanlım beni aldattı :(((( Melek06 66 4,119 06-03-2008, Saat: 04:09 PM
Son Yorum: Shrewish
  öldür beni anne mehmetkılıc 1 486 01-05-2008, Saat: 10:26 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  benim hatam neydi ellere sattın beni djseninim 21 1,949 12-26-2007, Saat: 11:24 AM
Son Yorum: adyge55
  beni gerçekten seviyo mu -x-x- 6 826 05-26-2007, Saat: 10:58 AM
Son Yorum: gzm-aşık

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 06:44 AM