:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nisanlım beni aldattı :((((
Melek06
aldatıldımSad , hemde onu deliler gibi severkenAngry :'( :'( :'( . Onun için herkesi ve herşeyi unuttum, tüm dünyam oydu. Onun için yapmayacağım şey yoktu Confusedmiley35:

İlişkiyi kurtarmak için bişeyler yaptı, aradı ve iletişim kurmaya çalıştı ama kestirip attım.bitti.

belki duygusal deil ama aldattı ve gözlerimle gördüm bunu yapan nisanlım dügüne az kala bunu yaptı banaAngry :'( dün yakaladım:'(Angry:'( anlamıyorum neden aldatırlar neden seviyorum deyipde aldartırlar ki:'(Sad :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( ben cok kötüyüm:'(Confusedmiley35: Angry Angry Sad tek istedigim ölmek gelinligim bile hazırdı:'( :'( :'( :'( simdi napcam ben yaaaa:'( :'( :'( :S :S kalbim cok acıyo:'( :'( :'( :'( cok kırıldıConfusedmiley35: :'(
Ara
CaNaT
geçmiş olsun diyeceğim de yanılmış olma ihtimalin yokmu
heralde bu kadar aptal birisi değildir neden aldatsın ki düğün arefesinde
ciddi ciddi bi oturup konuşsan bence iyi edersin hemen kestirip atma istersen
herşeyi anlatabilmesi için bi şans ver bence inanmazsan anlattıklarına eywallah
ama son bir kez konuşma şansını mutlaka vermelisin
Ara
Melek06
ne konuscam sence ::!!!!

gözlerimle gördümAngryAPTALMIS BAKSANA seviyorum der bide yalancıAngry
Ara
CaNaT
valla ne gördüğünü tabiki bilmiyorum ama hepimizin samimi olduğu kız yada erkek arkadaşlar olabilir değilmi dediğim gibi sen konuşmak istemiyorsan bile eğer o konuşmak isterse seninle hayır deme yinede istersen dediğim gibi inanmazsan da ölüm yok sonunda ya en azından erkenden görmüş oluyorsun sonradan yaşaman bu tür şeyleri daha mı iyi olurdu.bir bayan olmanın ne kadar zor olduğunu benden daha iyi biliyorsun hele hele türkiye de zararın neresinden dönülse kar kardır dersin yaşın daha genç şimdi üzülüyorusn belki bir kaç ay belki daha uzun sürer bu süre ama ömür boyu sürmesinden iyidir
Ara
Melek06
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla ne gördüğünü tabiki bilmiyorum ama hepimizin samimi olduğu kız yada erkek arkadaşlar olabilir değilmi dediğim gibi sen konuşmak istemiyorsan bile eğer o konuşmak isterse seninle hayır deme yinede istersen dediğim gibi inanmazsan da ölüm yok sonunda ya en azından erkenden görmüş oluyorsun sonradan yaşaman bu tür şeyleri daha mı iyi olurdu.bir bayan olmanın ne kadar zor olduğunu benden daha iyi biliyorsun hele hele türkiye de zararın neresinden dönülse kar kardır dersin yaşın daha genç şimdi üzülüyorusn belki bir kaç ay belki daha uzun sürer bu süre ama ömür boyu sürmesinden iyidir
haklısın ama sen samimi arkadaslarıni dudaktanmı öpersin daha da anlatayımmı...
Ara
CaNaT
yok gerek yok artık Sad
o zaman bol bol dua et arkadaşım erkenden farkettiğin için
iyi tarafından bakmayı dene şimdi yapıyorsa ilerde hayli hayli yapacaktı nasıl olsa şimdi kaldıramıyorsun bunu ilerde nasıl kaldıracaktın ki o zaman de boşanmayı düşünürdün. her işte bi hayır vardır bölesi se eminim senin için daha
hayırlı olmuştur. değmiyormuş demekki sevilmeye haketmiyormuş demekki sevgini su an üzüldüğün kişi için o kadar da değirli değildin demekki yalandı demekki o zaten böyle bir davranışla sana olan sevgisinin boyutunu göstermemiş mi hiiiç miş demekki önemli değilmişsin demekki .
daha bunun gibi onlarcası sıralanır gider . rahatlayacaksan atacaksan sinirini
kötü düşüncelerini yazayımmı daha sını
Ara
djseninim
nee melek inanmıyorum yaa çk üzüldümSadvayy adi herif SadSad
Ara
Melek06
:'( :'( :'( :'(
Ara
CaNaT
umarım smiley deki gözyaşları benim yazdıklarım için değildir
Ara
deryalım
janım ya ciddden çok üzüldümm...
ne desem bilmiyorum.ama emin ol üzülmene deymezz ama üzülmemekte elde değil...Sad
bence uzatma bitir.dua etki şimdi ögrendin ya evlend,kten sonra farketseydin böyle bişeyi ozmana daha kötü olurdu...
bi kere kes at bence,üzülürsün ama alışırsın...
diger türlü beraber olup hergün binkere ölürsün ...Sad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  acaba beni seviyor mu? sunurk 12 1,395 10-09-2008, Saat: 09:35 PM
Son Yorum: nesil!
  öldür beni anne mehmetkılıc 1 486 01-05-2008, Saat: 10:26 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  benim hatam neydi ellere sattın beni djseninim 21 1,949 12-26-2007, Saat: 11:24 AM
Son Yorum: adyge55
  beni gerçekten seviyo mu -x-x- 6 826 05-26-2007, Saat: 10:58 AM
Son Yorum: gzm-aşık

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 08:29 PM