:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nisanlım beni aldattı :((((
dj_cansel53
ben o herifi tutar dudaklarını yolar suratını tırmalarım bu tırmalama ,için ezonuntırnakları yeter vay adi hee dudaktan öpmüş bide tüh bende anlamıyom adamın gül gibi karısı var bazılarının gidip elalermin kızlarıyla alla halla suç kızdada var ailesi hiç bişe demiyomu hem KIZI TANIYONMU?
Ara
Melek06
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:umarım smiley deki gözyaşları benim yazdıklarım için değildir
yok senin dediklerine deil kadereSad

saol derya bitti benim için zaten:'(

saolun arkadaslar sizde olmasanız:'(
Ara
Melek06
dj_cansel53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben o herifi tutar dudaklarını yolar suratını tırmalarım bu tırmalama ,için ezonuntırnakları yeter vay adi hee dudaktan öpmüş bide tüh bende anlamıyom adamın gül gibi karısı var bazılarının gidip elalermin kızlarıyla alla halla suç kızdada var ailesi hiç bişe demiyomu hem KIZI TANIYONMU?
yok tanımıom
Ara
djseninim
üzülme meleğim ankarayı basıyoruz karar verildi:'(
Ara
CaNaT
melek kardeş sen harbiden çok fazla stresli gözüküyorsun buradan senin için yapabileceğimiz bişey varmı bu sıkıntını nasıl giderebiliriz .
biraz kendine gel toparlan bir an önce
Ara
djseninim
kolaysa sen toparlan canat kardeşSadSadSadSad
Ara
GCLRNFNS
melekkk belki ne söylesek boşşş olucakk gerçektennn ama sana yapılmasııı çokkk kötüüü nedenide sen burda devamlı ondan sevginden bahsederken böyle bi olayın başına gelmesi inan beni bile kısdırdı yaniii allah yardımcın olsunn melek sana bişi söyleyemiyorum en iyi kararı sen vericeksinn ama bilki verdigin karar kesinlikle kimse tarafından kötü algılnmıycak melek sen en iyisini bilirsinn bilki herkes arkandaaa çok üzüldüm gerçektenyaaaa .....allah yardımcın olsunn...
Ara
CaNaT
sende ateşe körükle gitme farkındayız bizde bazı şeylerin ama çocukluk etme zamanı değil gibi geldi bana ankara yı basmak bu durumda bi değişiklik yaratmayacak değilmi
Ara
Melek06
saolun arkadaslar:'(
Ara
djseninim
ben üzüldüğümden diyorumSadSadSad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  acaba beni seviyor mu? sunurk 12 1,394 10-09-2008, Saat: 09:35 PM
Son Yorum: nesil!
  öldür beni anne mehmetkılıc 1 486 01-05-2008, Saat: 10:26 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  benim hatam neydi ellere sattın beni djseninim 21 1,949 12-26-2007, Saat: 11:24 AM
Son Yorum: adyge55
  beni gerçekten seviyo mu -x-x- 6 826 05-26-2007, Saat: 10:58 AM
Son Yorum: gzm-aşık

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 06:52 PM