:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lütfen yardımcı olun ÖZELLİKLE BAYANLAR YADA TECRUBE SAHİPLERİ :)
haykı@rı@şı@m gözlerdedir
En Iyisi Hiç Bi şey Yapmamak
Ara
ßü$ra.
sevimsiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SELAM arkadaşlar...ya ben bi kızdan hoşlanıyorum ama ona söyleyemiyorum telefon açtım 2 defa ama yok siz erkeler hep aynısınız falan diyo 3 saat konuştum ya bi turlu onu sevdiğime ondan hoşlandığıma inandıramadım sizce nasıl inandıra bilirim lütfen yardım edinnnnnnnnnnnnnnn SadSadSad

mantıkLı OLMak qerekİrse .. ßu kız seNde ho$LanMıoo. yabdıı naz faLAnda Dİl ßence eerKi oda sana kar$ı ßi$iLer hİİssedseyDI emın OLki bU kdr reddedemezDİ senı ve bşi yabmadıın haLde üsdeLik.. ßence unutmaya caLIs .. he uNudamIorummu dıOsun ki iLLaki unuducaksın zamanLa aLIşıcaksın .. ama qenede kendını fazLA ezDirme eeerki cOq üsdünee dü$erseenn o daa cok havaLanır ve sadece pe$inden ko$muşLuqunLa üzüLmüşLüqünLe kaLırsıınn .. ßunnar ßnm düşünceLerim cnmmm :kiyamam:
Ara
özqee
bendee sewıomm bırınıı hemdee cokk keske soleyebılsemde nazını ceksem.. sen qene sanslısın!!
Ara
ayseciXX
bence naz yapmiyo onunda erkeklere guveni kalmamis, sen ona senin farkli oldugunu goster.
Ara
yağmur tanecikleriii
asla ondan uzaklaşma arkadaşş ilgını goster onun hoşlandııg seyler yapp Wink İYİ ŞANSLARR
Ara
hüzünumuttur
kerdeşim eyerki seviyorsan gidersin sabahlara kadar kapısın da beklersin. senin sevdiğine inanmıyorsa demekki önceden güvenini yitirmiş erkeklere karşı demektir güvenemiyo o napsın senin tek yapa bileceğin şey onun sana güvenini sağlaman eyerki gerçekten seviyosan anlamak isteyen anlar
Ara
p£Lin
bak sakın ilgi göstermemezlik yapma 1-2 gün ilgi göstermeyimde nazını bıraksın diye çünkü dediklerine bakılırsa kötü tecrübeler yaşamış snde ilgi göstermezsen bu da herkes gibi çıktı diyebilir
o da snden hoşlanıyo olabilir hoşlanmasa bn sana bişy hissetmiyorm derdi ama siz erkekler hep aynısınız demiş
ona diğer erkeklerden farklı olduğunu ve onu gerçekten sevdiğini göster hatta ispatla
zamanla o da anlayacaktır gerçekten hoşlandığını
ve en önemli şey sabır
sakın pes etme bu yolda
Ara
aKMeL
Ya arkdaşlar boşverin böle işleri sevme felan hep hikaye eğer sevecekseniz evleneceğiniz ikişiyi sevin mutlu olmaya çalışın şimdiye kadar flört edipte mutlu olan varmı sonunda hep ayrılıklar iki tarafta üzülüyor kalp kırıyor günahlar içinde boğuluyor
The jøkéЯ™
aKMeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya arkdaşlar boşverin böle işleri sevme felan hep hikaye eğer sevecekseniz evleneceğiniz ikişiyi sevin mutlu olmaya çalışın şimdiye kadar flört edipte mutlu olan varmı sonunda hep ayrılıklar iki tarafta üzülüyor kalp kırıyor günahlar içinde boğuluyor

Confusedmiley20:Confusedmiley20:Confusedmiley20:Confusedmiley20:
Ara
Son Noktam
=) Arkadaşım Senin DurumunLa ßenim Durumun Aynı
Sana Tavsiyem Diğer ArkadaşLarın Dediği Gibi Kızda Senden HoşLanıyor
Onun Yaptığı Sadece Naz'dan ißaRettir... Unutmaki KAr$ı CiNsLer Daima
iLqiLenen ErkekLerden Ho$LanırLar Sende İrtißatını Koparma Senin Olacağınada
iNan ...

Her$ey qöNLünce oLsun.....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 966 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  yardımcı olun bana _EdQli_ 8 787 04-14-2022, Saat: 03:36 AM
  BayanLar SevgiLinizLe Arkada?m? OLmak isTiyorSunuz? €BeRimSin 5 702 04-04-2022, Saat: 12:13 AM
  yardımcı olabilirmisiniz çok kötü bir durum:(:( cihatcı@k 31 2,443 04-04-2010, Saat: 01:30 AM
Son Yorum: Hasretiim
  Arkadaşlar Lütfen Yardım nihilist 7 788 06-06-2009, Saat: 09:14 PM
Son Yorum: deli-kı@z

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 01:02 AM