:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lütfen yardımcı olun ÖZELLİKLE BAYANLAR YADA TECRUBE SAHİPLERİ :)
uslanmaz_genc
Bence Kendini Ona Fazla Kaptirmadan Sevgini Belli Et Ama Asiriya Gitme Bak! Bunu Acisini Cekceksin Diyecegim Sana Ama Cekiyosun Belliki! Unutma! Birine Asla Kendinden Fazla Deger Verme! Sen Iyiligini Dusunurken Kendine Kötuluk Yapmis Olursun? Sevgini Söyleyerek Degil! Etrafinda Ki Hersey Ile Belli Edebilirsin! Eger Ki Seni Sevmedigine Inaniyorsan, Ve Sen Kendini Kandirip O Da Beni Seviyor Diyorsan! Bosa Ugrasma Derim! Zorla Guzellik Olmaz! Ben Bunu Iyi Bilirim...
günahkeçisi
sen bu şekilde aramaya devam et o zaten anlar anlamışta biraz naz yapıyo hemen yelkenleri suya indirmiyo Wink
Ara
Deli_AYAZ
üzülme dostum bencede naz yapıyor sen elinden geleni yapmışsan eğer
bence fazla yüz verirsen şımarır kardeşim sen yüreğine güveniyorsan
çok sevdiğine dair canını sıkma mutlaka birgün karşına çıkar
sevip sevilmek insanlara özel bir kavramdır...
Ara
Resimler&Hayaller
Belli bir zaman kıza karşı aynı seviyede gitmeni tavsiye edebilirim.Bayanlar biraz nazlı olur e o kadarda olsun artık değil miSmile Sevdiğini belli ediyorsan ve eğer ki o da sana karşı boş değilse sana karşılık verecektir.Ama anladığım kadarıyla bayan arkadaşın geçmişte üzücü bir ilişki yaşamış ve karşısındaki erkeklere karşı güvenini yitirmiş.Böyle ise biraz daha çaba sarfedip güvenini kazanman lazım.Sevgiler...
Ara
CReATuRE
Bu konuya öyle uzun bir yorum yerine benimde başıma geldiği için bir laf var o lafı uygulamaya çalıştım ve sonuçları hep olumlu oldu...

'' BİR İNSAN SEVGİSİ İÇİN SAVAŞMIYORSA O SEVGİYİ HAKETMİYOR DEMEKTİR ''

Umarım anlatabilmişimdir...Bu arada konuyu çözmüş arkadaşımız umarım mutlu olursunuz...
ѕαкℓı@мѕı@η
'' BİR İNSAN SEVGİSİ İÇİN SAVAŞMIYORSA O SEVGİYİ HAKETMİYOR DEMEKTİR ''

Süp€r ne deniLebiLirki Confusedmiley20:Confusedmiley20:Confusedmiley20::A::A::A:
Ara
CReATuRE
PemBe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:'' BİR İNSAN SEVGİSİ İÇİN SAVAŞMIYORSA O SEVGİYİ HAKETMİYOR DEMEKTİR ''

Süp€r ne deniLebiLirki Confusedmiley20:Confusedmiley20:Confusedmiley20::A::A::A:

teşekkür ederim pembe WinkWinkWink
ѕαкℓı@мѕı@η
riCa €d€rim dogru söze ne deniLirki
Ara
simla
bence fazla üzerine düşme ama ilgini de onu sıkmadan belli etmeye devam et.içinden geliyorsa ona şiir yaz,sürprizler yap.umarım herşey yolunda gideer. :Smile
Ara
hakan2796
simla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence fazla üzerine düşme ama ilgini de onu sıkmadan belli etmeye devam et.içinden geliyorsa ona şiir yaz,sürprizler yap.umarım herşey yolunda gideer. :Smile

Aynen katılıuorum

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 967 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  yardımcı olun bana _EdQli_ 8 787 04-14-2022, Saat: 03:36 AM
  BayanLar SevgiLinizLe Arkada?m? OLmak isTiyorSunuz? €BeRimSin 5 702 04-04-2022, Saat: 12:13 AM
  yardımcı olabilirmisiniz çok kötü bir durum:(:( cihatcı@k 31 2,443 04-04-2010, Saat: 01:30 AM
Son Yorum: Hasretiim
  Arkadaşlar Lütfen Yardım nihilist 7 788 06-06-2009, Saat: 09:14 PM
Son Yorum: deli-kı@z

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 04:17 AM