:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lütfen yardımcı olun ÖZELLİKLE BAYANLAR YADA TECRUBE SAHİPLERİ :)
chatlaq
waLLa ßénDé inanmamıŞhtım Smile
ßiLmiOrm pek yrdımCı oLamcam kusuRa ßakma:S
Ara
chatlaq
ßenCe naz ypmı0 eer oda seviosaa bu kdr uzatmazz ...
Ara
CReATuRE
Birincisi çok fazla üstüne düşme sen üstüne düştükçe o kaçar...İkincisi sevip hoşlandığını sadece hareketlerinle belli etmeye davranışlarınla onu kazanmaya çalış...Bu benim başımada geldi daha önce ama hereketlerim ve davranışlarımla diğer konuşmuş olduğu erkeklerden farklı olduğumu ve bir elin 5 parmağınında bir olamdığını gösterdim ve herşey yolunda gitti WinkWinkWinkWinkWink Ama unutma ne kadarda çok seversen sev sürekli üstüne düşme çok kovalama benden bir arkadaş bi abi tavsiyesi WinkWink
undefele
peşini bırak naz yapıo 1 2 gün ilgilenme tıpış tıpış o gelir....
Ara
piko
kardes yapacagın tek bısıvar kopruyu gecene kadar ayıya dayı dıyeceksın anlayacagın onun sevdıgı veya hosuna gıdecegı seylerden basla sonrası zaten corap sokugu bunları yaparkende altta kalma kesınlıkle kızlar kendını tasıya bılecek erkegı severler ama agor abı ayaklarınada yatma sadece bıraz ona ayak uydur oda sana ayak uydurur bıraz zaman
Ara
MorciveT
Erkeklerin yanlış psikolojilerinden birisi... ''Neyi ispat etmeye çalışıyorum'' ''İspat etsem ne değişecek'', İspat edince beni daha da çok mu sevecek'' ? gibisinden sorular sor kendine...

Bırak sevgini anlatmayı, birilerine bazı şeyleri ispat etmek zorunda değilsin. Sevgini bir mal gibi müşteriye pazarlarcasına savaşma. Madem seviyorsun sevmeye devam et; ama kendinden de taviz verme, bu seni zayıf insan yapar.

Demek istediğim: İnsanların aklında nedense birşeyleri ispatlama duygusu gelişmiş ve ne olursa olsun hemen bu duyguları ile karşı karşıya kalıyorlar. Sevgini ispatlayınca başlangıcı olmayan bir ''Son'' koymuş olursun duygularına. Sürekli değişebilirliği olan birşeyi ispatlamaya da çalışma zaten. Sadece sev, gerçekten seviyorsan... Sevdiğini söylemen, ona el uzatmandır. O ya sana elini verir ya da vermem deyip arkasını döner ve gider.... Belki de şu anki durumda olduğun gibi, arkadaşın sana bakış açısı çok farklı.

Dip Not: Bir bayan siz bütün erkekler böylesiniz diyorsa, ondan uzak dur... Wink Çok tecrübe yaşamış olması lazım ki bu kelimeleri sarfedebilsin. Yani demem o ki, her çiçekten bal almış birisinin başka çiçeklerde de gözü kalır, eski çiçeğini yüz üstü bırakabilir... Wink

Söylediklerimi sakın yanlış anlama, bir abi-kardeş-dost tavsiyesi olarak bilmen beni mutlu eder.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 965 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  yardımcı olun bana _EdQli_ 8 787 04-14-2022, Saat: 03:36 AM
  BayanLar SevgiLinizLe Arkada?m? OLmak isTiyorSunuz? €BeRimSin 5 702 04-04-2022, Saat: 12:13 AM
  yardımcı olabilirmisiniz çok kötü bir durum:(:( cihatcı@k 31 2,443 04-04-2010, Saat: 01:30 AM
Son Yorum: Hasretiim
  Arkadaşlar Lütfen Yardım nihilist 7 788 06-06-2009, Saat: 09:14 PM
Son Yorum: deli-kı@z

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 12:27 AM